Впечетление !!!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

ЕЕЕЕЕЕЕЕ Bubi, ти па сега ...
В Торонто са най отворените, бизнес-мизнес и т.н. ...
Кво знаеме ние ф Монреал ???
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

CFS 801 написа:да ,ама като изпиете виното и изядете пръжките ще духате супата да изстине. :lol:
Така си мислиш от страх, "Кой е ял, пак ше яде" ...
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

начи викаш като свършат картофите тя ше оближе дръжката ,а аз тигана.... :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

CFS 801 написа:начи викаш като свършат картофите тя ше оближе дръжката ,а аз тигана.... :lol:
Не, викам че колкото повече се пазиш от нещо, толкова повече те стига ...
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

аз пък викам дай боже всеки му :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

CFS 801 написа:аз пък викам дай боже всеки му :wink:
Аз също, ма те като си фкарват адто гол, кво да викаме ние ???
:beer: :beer: :beer:
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Няма по-добър психологически експеримент от този, проведен след провокация! :wink: На включилите се благодаря!

На останалите ми се иска да се извиня, защото не вярвам наистина, че в Квебек всички са на социал поради лошия си френски! Пък и да са, това си е тяхна работа! 8)

Ама то бързичко се разбра кой се разтревожи, че ще бъде разкрит! :wink:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Жени написа:
krimon написа:не съм ти никаква приятелка, ама ти си напълно побъркана - да тръгнеш да имигрираш, да минеш процедура от средно 4 години за федерална Канада, за да си отделиш първите 9 месеца за носталгия по България, вместо за адаптация в новата страна :lol: :lol:

Социалът ти стърчи от джоба отвсякъде, особено след като каза, че си логопед и с този перфектен английски ... мани, мани :twisted:
Ами крими, всеки луд с номера си, та и аз така! 8)

Аз процедура 4 години не съм правила! Минахме я точно за 1година 4 месеца и 20 дни! :wink: Няма как да съм чакала такава дълга процедура и да съм имала изискващия се стаж по професията в БГ! Бях ти казала преди, че съм по-млада от тебе, ама ти и тогава не повярва!

Пък и ако четеш внимателно, ще видиш че в последния си постинг написах точно за какво съм си отделила времето! Едно от нещата е точно адаптацията, за която се чудиш дали съм побъркана, за да не я предвидя! :roll:

А щом не искаш да сме приятели, нямаш проблеми! :wink:
млада си, ама само по душа :wink:

Как разбра, че си по-млада от мен на години и що те тревожи твойта буйна младост :nenam:

а страданията ти по България в първите месеци, явно са намерили добро приложение в сегашната ти работа :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Жени написа: Според мен заради тази несправедливост трябва да се задължат миналите Квебекарската процедура да си стоят в Квебек и да си гледат социала! :roll: :wink: :D
точно така - освен тва аз предлагам да се скопяват и обезпаразитяват още от летището.
няма само да ми разнасят болести и да се въдят по много я - ама ха!
провинцията може да се огради с бодлива тел и ток по нея да тече.

:rotfl:
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

THC написа:
Жени написа: Според мен заради тази несправедливост трябва да се задължат миналите Квебекарската процедура да си стоят в Квебек и да си гледат социала! :roll: :wink: :D
точно така - освен тва аз предлагам да се скопяват и обезпаразитяват още от летището.
няма само да ми разнасят болести и да се въдят по много я - ама ха!
провинцията може да се огради с бодлива тел и ток по нея да тече.

:rotfl:
Може също като жената се напие и се побърка, мъжа да викне куките и те да фкарат него ф затвора, после да се развали семейството, да се отиде на сициални и да се посещават социални-работнички бити курви които да подковават жената как да изцица повече пари от мъжа си и тва сичко с парите на данакоплатците :-)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

Мдаа темата УСРАНААААА!!!!! :?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Не е осрана, само е наплюта от мухи.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

ZanzibarHero написа:
krimon написа: ... че си логопед и с този перфектен английски ...
Аз търся логопед да ме "светне" как да си подреждам устните и езика за да ме разбират поне 63.333333%
Първо се понавеждаш...аха точно така,ама може и по ниско :wink: :beer: :lol:
Заключено