Европа или Северна Америка

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

О, мани, как съм го закъсал, едва свързвам двата края, ВИДЕХ :lol: :lol: :lol:
:beer: :beer: :beer:
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Hullman написа:
Къде ги тия организации дето ти дават пари и ти помагат да си отвориш бизнес.. и къде са канадците дето се натискат да работят с теб само защото имаш секси акцент !!!??? Пълни щуротии. За да направиш клиентела със собствен бизнес трябва яко бачкане, да си два пъти по-добър ot местните и да даваш по-добри условия, иначе като ти чуят секси акцента ти казват «ОК ще ти се обадя утре»...и до там.
Хълман показва, доказва с документи че е има, участвал е в такива програми, и тези програми са му плащали част от бизнес разходите в продължение на една година. Маргинала е прав. Всичко е политика на умни хора за разлика от Бг крадливите и корумпирани политици.
Дават ти умните хора малко днес за да вземат утре 10 пъти повече и то не само от фирмата на която помагат а от всички които са доставчици или по някакъв начин имат бизнес контакт с фирмата на която са помагали бизнес програмите.
.
стига си ги баламосвал че ще вземе да ти повярват
тукашните програми са толкова на хартия колкото и в България, там поне може да дадеш рушвет и нещо и да получиш, тук само те размотават за да отчетат дейност и да си вземат заплатите
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Бе по някога помагат, ма както и да е ...
:beer: :beer: :beer:
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Marginal39 написа:О, мани, как съм го закъсал, едва свързвам двата края, ВИДЕХ :lol: :lol: :lol:
:beer: :beer: :beer:
ако си толкова добре нямаше да седиш по форумите, а по кръчмите :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

monny написа:
Marginal39 написа:О, мани, как съм го закъсал, едва свързвам двата края, ВИДЕХ :lol: :lol: :lol:
:beer: :beer: :beer:
ако си толкова добре нямаше да седиш по форумите, а по кръчмите :beer:
Ми немам пари за толкова качествен алкохол, нали ти казвам :-)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

monny написа:
Marginal39 написа:О, мани, как съм го закъсал, едва свързвам двата края, ВИДЕХ :lol: :lol: :lol:
:beer: :beer: :beer:
ако си толкова добре нямаше да седиш по форумите, а по кръчмите :beer:
да ти имам ценностната система - кръчмите право пропорционални на парите :lol: :lol: Че то в кръчмата можеш да ближеш една бира за по два долара ...
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми аз кво да кажа, по цяла вечер си мечтая кога ше дойде времето когато ше мога по цял ден и вечер да кисна по кръчмите, но уви, много съм го закъсал и тоя ден няма да дойде може би никога, много съм натъжен :( :( :(
Последно промяна от Marginal39 на Съб Ное 15, 2008 7:07 pm, променено общо 1 път.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

И трябва да внимавам с кисненето тука във форума щото ако много седя и ше ми струва скъпо за интернет, ма сега правя прогрес, напредвам, мога да си позволя да стоя вече около 8 часа на ден и даже си плащам интернета :-)
За съжаление както казва Монката, за други удоволствия не ми остават средства, за тва и кисна толкова дълго в тоя форум, дано никога не ме изгонят от него щото ше се самоубия, тва е единственото удоволствие което мога да си позволя :cry: :cry: :cry:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

бе той маргинла ,ако не ближе яко досега да е уволнен :lol:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Аз мисля, 4е една сериозна разлика между Европа и северна Америка е 4е в северна Америка собственият ни принос кьм собственото ни благо е доста по голям от този в Европа. А и мисля 4е в Европа хората правят много неща подбудени от мненията на другите за тях, на обществото, а и има доста пове4е предрасьдьци.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

CFS 801 написа:бе той маргинла ,ако не ближе яко досега да е уволнен :lol:
Кво да бжижа ???
:beer: :beer: :beer:
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Европа или Северна Америка

Мнение от lonly wolf »

То явно май въпроса неправилно го формулирах.Не ми дреме къде сградите са по-красиви и по дървени ами къде по-бързо може да се направят мангизи това е проблема щото ако някой ми каже че си е зарязал рахата на село и е забегнал заради нещо друго няма да му повярвам просто.Ако е за един прозорец и безброй звезди и тука ги гледам супер.Гърбих 1 година на тръстиката в Испания през 2002-ра готина страна с готини хора ама пара йок...сега ми предстои интервю за Канада пък и една моя стара позната ме вика в Германия при нея да ходя та затова се чудя какво да правя!Вие сте по-стари кримки може да ме ориентирате що-годе в обстановката там.Макар че ми стана що годе ясна ситуацията.....никъде хляб без кора няма.
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
dartcherniat
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 10:45 pm
Местоположение: Acer

Re: Европа или Северна Америка

Мнение от dartcherniat »

А тя работа ще ти усигурили? Ако да там ходи .
Ако не идвай в Канада. Ако само парите те интересуват ходи в Албърта. Кат станеш гражданин е лесно да се прехвълиш у УСА-то. Те сега уж са го закасали, ама там са парите. Все ще се оправят за 3-4 години.
"О, картофът е злочест зад желязната завеса.
Вадят го с ръка до днес враговете на прогреса.
А в нашия лагер го вадим с багер! " AT
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Re: Европа или Северна Америка

Мнение от Sunny boy »

dartcherniat написа:А тя работа ще ти усигурили? Ако да там ходи .
Ако не идвай в Канада. Ако само парите те интересуват ходи в Албърта. Кат станеш гражданин е лесно да се прехвълиш у УСА-то. Те сега уж са го закасали, ама там са парите. Все ще се оправят за 3-4 години.
Sounds like a plan 8) Дерзай :wink: :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

lonly wolf аз съм се махнал за квото и да си помислиш с изключение на парите, вярваш или не, си е твой проблем.
:beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор