Европа или Северна Америка

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
smotan
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 8:18 am
Местоположение: Cucumber Market

Мнение от smotan »

Северна Америка или Азия или Австарлия :)
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

азия биен сюр:)
точно така мисля по въпроса:)
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Мед ми капе в устата като говоря и слушам англииски език. Канадците пък са усмихнати и толерантни хора.
Хвалят те лично и те препоръчват на познати като са доволни от твоя сервиз. Гъделичкат те като ти казват че имаш много секси и приятен акцент.
Вярни са като кучета и половината град минават за да правят бизнес с теб.
Има поне 10 организации които помагат за стартиране на малък бизнес в Канада.
Съвети, пари, консултаци, уоркшопове дават само и само да ти помогнат.
Тая работа в Европа незнам кога ще стане толкова добре организирана за нови имигранти и то от Бг която навсякъде в Европа има лоша репутация къде заради крадливи и просещи мангали къде заради окрадени пари от ЕС от БГ политици и прятелски кръгове.

Главата ме боли, ухото ми дразни и ми минава сексуалното жеалание като някоя мадама ми пъшка, охка, говори нежно на немски, холандски, испански, португалски, гръцки езици.
Последно промяна от Anonymous на Съб Ное 08, 2008 3:19 pm, променено общо 1 път.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Аз па лично английския не мога да го понасям ...
Въпрос на вкус.
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

аре сега ,като ми е секси акцента ,да почнат да ме гъделичкат.
то не стига дето пия и пуша ,ами ми препоръчваш още един прок ,да хващам левия тротоар. :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

За кво обаждаш Бате ???
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

не аз бе,колегата по горе обади за гъделичкането.аз не съм навит никак да ме гъделичкат само и само щот ми е секси аксанта. :lol:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Гъделичкане на софииски жаргон означава:
поощрявяне, повдигане на самочувствие, даване на кураж

Някой сега да не си помисли че Хълман го гъделичкат клиентите с едната ръка ( докато държат банк драфта с другата ) по разни места на тялото щото му е секси акцента.:lol:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

CFS 801 написа:не аз бе,колегата по горе обади за гъделичкането.аз не съм навит никак да ме гъделичкат само и само щот ми е секси аксанта. :lol:

:beer: :beer:
тука много намясто си се обадил :wink:
знаем че нямаш от повдигне на самочувствието за разлика от други съфорумци :wink: :beer:
OSTIE
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 7:47 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от OSTIE »

Hullman написа:Вярни са като кучета и половината град минават за да правят бизнес с теб.
Има поне 10 организации които помагат за стартиране на малък бизнес в Канада.
Съвети, пари, консултаци, уоркшопове дават само и само да ти помогнат.
Тая работа в Европа незнам кога ще стане толкова добре организирана за нови имигранти и то от Бг която навсякъде в Европа има лоша репутация къде заради крадливи и просещи мангали къде заради окрадени пари от ЕС от БГ политици и прятелски кръгове.
Къде ги тия организации дето ти дават пари и ти помагат да си отвориш бизнес.. и къде са канадците дето се натискат да работят с теб само защото имаш секси акцент !!!??? Пълни щуротии. За да направиш клиентела със собствен бизнес трябва яко бачкане, да си два пъти по-добър ot местните и да даваш по-добри условия, иначе като ти чуят секси акцента ти казват «ОК ще ти се обадя утре»...и до там. Това се отнася както за Канада така и за западна Европа.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Организации които подпомагат откриването и поддържането на бизнеси има както на провинциално ниво, така и на федерално.
На правителствата въобще не им пречи да помогнат на някой който помага да се върти големото колело на машината без която въпросните правителства няма да ги има или поне ше ги има ма в плачевно състояние.
+ тва, като имаш бизнес си впрегнат с юздата и правителството управлява тая юзда, иначе (освен ако нямаш много добра работа, нещо което е рядко) им теглиш една майна и вместо ти да ги храниш, почват те да те хранят и от горе на тва ги псуваш на глас (нещо което не би могъл да направиш лесно ако имаш бизнес и особено ако той върви).
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Prokopi
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Юни 16, 2007 4:00 pm

Мнение от Prokopi »

Ето някои от разликите м/у Европа и Америка (само за мъже 18+):

http://stzcarfans.com/fun/evropa-usa.html
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Е, и в Америка има тук-таме яки кожи.
Не трябва да забравяме за яката вълна от имигранти в Америка от бившия източен блок.
Се пак над 90% от квалитетните кожи идват от там ...
А ако са дърти модели като мене, нали някои дават поколение.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

Prokopi написа:... Европа и Америка...

http://stzcarfans.com/fun/evropa-usa.html
-брей то това ме смрази братчед..
лошо...
-ми то на човек му остава само да дави мъката с маастика...
:) :)
-АЗ СЪМ ЗА КЮЧЕКА....
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Къде ги тия организации дето ти дават пари и ти помагат да си отвориш бизнес.. и къде са канадците дето се натискат да работят с теб само защото имаш секси акцент !!!??? Пълни щуротии. За да направиш клиентела със собствен бизнес трябва яко бачкане, да си два пъти по-добър ot местните и да даваш по-добри условия, иначе като ти чуят секси акцента ти казват «ОК ще ти се обадя утре»...и до там.
Хълман показва, доказва с документи че е има, участвал е в такива програми, и тези програми са му плащали част от бизнес разходите в продължение на една година. Маргинала е прав. Всичко е политика на умни хора за разлика от Бг крадливите и корумпирани политици.
Дават ти умните хора малко днес за да вземат утре 10 пъти повече и то не само от фирмата на която помагат а от всички които са доставчици или по някакъв начин имат бизнес контакт с фирмата на която са помагали бизнес програмите.
Като имаш фирма плащаш наем, тел, ток, интернет, вода, газ, заплати, осигуровки, няколко вида застраховки пътеки за пода, правиш строителни подобреняи ( всичко това на бизнес цени. Цените за в къщи са други.), Купуваш офис машини, мебели. Плащаш на банката ( за бизнес банкови сметки които са по 20-30 $ на месец за разлика от 3-4 $ за частни, за бизнес чекове също по скъпи от тези за лични сметки ) Теминал за плащане с дебитни и кредитни карти, тия пък с картите ти взимат пари на транзакиция за дебитна или 2-3 % от бизнеса когато е с кредитна карта, плащаш за раклама, плащаш данък печалба.
Мога да продължа до безкрай.
Както виждате като работи една фирма още доста други плащат после покарай нея.
Хълман спира до тук който иска да научи повече как става да идва на професионалния курс, да си плати за него и ще научи всичко каквото трябва а не да пише по форуми че било "Пълни щуротии".

Пълни щуротии са да ходиш да береш ягоди в Англия, да си дюлгер хамалин или строителен работник в Испания или да бършеш задниците на по богати хора в Гърция.
Публикувай отговор