Да Ви питам и Вас същото

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
daisy_32

Да Ви питам и Вас същото

Мнение от daisy_32 »

Здравейте на всички.
Ето че се престраших да ви пиша тези редове. Причината е зaщото аз вече бях писала в един друг форум ( виждам много познати никове от там и тук - нишо лошо!) , но някак си там не бях посрещната гостоприемно. След като изложих моята кратка история, те решиха, че това е някакъв фарс и дори я изтриха с мотива, че информацията била много лична. Аз като чета тук мненията на съфорумците, откривам много по-лични неща отколкото това, което аз бях написала за себе си. Пък и темата ми беше озаглавена, че търся съвет и помощ, т.е. аз трябваше да кажа някои лични неща за себе си. Както и да е. Сега след като близо 2 месеца от oнази неприятна съфорумна атмосфера, аз се надявам да намеря много по-приветливи хора. За мен ще кажа, че в момента изживявам преломен етап както от семейния си, така и в личен план неща. Cъпруга ми огорчен от Канада реши, че това не е неговата държава и се прибра, но аз останах. Обаче се оказа, че не съм сама. Очаквам дете и сега съм пoчти в 5-я, а пък той не знае. Дали да му кажа? Още се чудя? Дали това дете ще ни събере отново или ще слоожи край на нашия съвместен живот. Eто това ги попитах съфорумците от другия форум. Сега ако ми разрешите щe ви питам и вас. Блaгодаря на всички, които отговорят .
ПП. Не мога често да влизам тyk, тъй като ползваm обществен интернет, но когато мога ще се радвам на Вашите мнения и съвети.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Re: Да Ви питам и Вас същото

Мнение от Sunny boy »

daisy_32 написа:Здравейте на всички.
Ето че се престраших да ви пиша тези редове. Причината е зaщото аз вече бях писала в един друг форум ( виждам много познати никове от там и тук - нишо лошо!) , но някак си там не бях посрещната гостоприемно. След като изложих моята кратка история, те решиха, че това е някакъв фарс и дори я изтриха с мотива, че информацията била много лична. Аз като чета тук мненията на съфорумците, откривам много по-лични неща отколкото това, което аз бях написала за себе си. Пък и темата ми беше озаглавена, че търся съвет и помощ, т.е. аз трябваше да кажа някои лични неща за себе си. Както и да е. Сега след като близо 2 месеца от oнази неприятна съфорумна атмосфера, аз се надявам да намеря много по-приветливи хора. За мен ще кажа, че в момента изживявам преломен етап както от семейния си, така и в личен план неща. Cъпруга ми огорчен от Канада реши, че това не е неговата държава и се прибра, но аз останах. Обаче се оказа, че не съм сама. Очаквам дете и сега съм пoчти в 5-я, а пък той не знае. Дали да му кажа? Още се чудя? Дали това дете ще ни събере отново или ще слоожи край на нашия съвместен живот. Eто това ги попитах съфорумците от другия форум. Сега ако ми разрешите щe ви питам и вас. Блaгодаря на всички, които отговорят .
ПП. Не мога често да влизам тyk, тъй като ползваm обществен интернет, но когато мога ще се радвам на Вашите мнения и съвети.
Разбира се,че ще му кажеш.Колкото до края на съвместния живот,той вече е избрал.Едното с другото не трябва да има нещо общо :idea:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Здравей Маргаритче :-)

Първо да ти пожелая добре дошла във форума.
А относно това дали ще ти изтрият това което си писала защото е прекалено лично не знам, щото аз не съм от ръководството, но мисля че няма да имаш проблеми.
Та, това което питаш е относно личния ти живот и не знам как някой би могъл да ти даде правилен съвет.
Разбирам мъжа ти който е огорчен от Канада защото и аз съм също огорчен, но не съм се махнал все още от тука.
Относно бебето мисля че трябва да му кажеш.
Дали това ще ви събере или раздалечи зависи от характера ви, отношенията ви и възпитанието ви, но така или иначе трябва да му кажеш, мисля че детето е и на двамата.
Та желая ти успех и се надявам че ще се съберете по живо по здраво с мъжа ти :-)
:beer: :beer: :beer:
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Не става ясно дали детето е от него, но ако предположим, че е негово, разбира се,че трябва да му кажеш. Та нали е бащата, той също трябва да знае. Колкото до това да разчиташ да се съберете покрай детето, ами..... не мисля, че е редно единствено това да ви събира. Един семеен живот, запазен единствено заради децата, е мъка.
Това е само лично мнение. Много такива вероятно ще получиш, но само ти си тази, която знае кое е най-добре за теб (пък и за детето).
Бъди смела и прави това, което ти самата искаш!!! Защото твоят живот ти го живееш!
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

silva_na написа:Защото твоят живот ти го живееш![/i]
Не съм много съгласен, аз живея живота на жена си и тя живее моя ...
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Здравей драга сънароднице , тия дето са ти изтрили историята...сърце имат ли? Мъжът ти ,ако е такъв на място , трябва да се върне при детето и жена си! Успех и пиши ако не те притеснява , къде живееш да помагаме кой както може :D
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Странджата, не съм много сигурен че мъжа и трябва да се върне.
Май едно време жените следваха мъжете си, тука в Табарнашко сичко е обратно, та може и да си прав ...
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Re: Да Ви питам и Вас същото

Мнение от Kiwi »

daisy_32 написа:...
Поздравления за бебока. Бащата трябва да знае. Не би ти го простил когато разбере. А това не значи че трябва да е причина да се съберете. Живота е пред теб. Леко раждане, здраве и успехи.
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Marginal39 написа:
silva_na написа:Защото твоят живот ти го живееш![/i]
Не съм много съгласен, аз живея живота на жена си и тя живее моя ...
чужд живот :shock: или съвместен добър живот
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

А ти какво се инатиш като магаре на мост.Мъжът ти е казал ,че това не е неговата страна и се е изнесъл от тук ,а не се е изнесъл от теб.Обаче ти си се запънала,Канада та Канада върха на сладоледа/може да се каже и на лайното/ и си останала тук.
Ако може по този начин да се подразбират нещата означава ,че мъжът ти не те е напуснал,просто не е направил компромис със себе си да си преебава душата подобно на 75% от оставащите завинаги в канада и ти това не можеш да го приемеш.
Ако съм прав в предположението означава,че той те чака и ти трябва да отидеш при него ,а не той в Канада.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

silva_na написа:
Marginal39 написа:
silva_na написа:Защото твоят живот ти го живееш![/i]
Не съм много съгласен, аз живея живота на жена си и тя живее моя ...
чужд живот :shock: или съвместен добър живот
Не разбрах кво искаш да кажеш ...
:roll: :roll: :roll:
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Marginal39 написа:
silva_na написа:
Marginal39 написа:
silva_na написа:Защото твоят живот ти го живееш![/i]
Не съм много съгласен, аз живея живота на жена си и тя живее моя ...
чужд живот :shock: или съвместен добър живот
Не разбрах кво искаш да кажеш ...
:roll: :roll: :roll:
Жив и здрав да си!!! :beer:
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

Да не казвам голяма дума, ама преди 2 месеца май пак беше почти в 5-я месец :)
Все едно, чакай още малко и тумбака ще порасне и ще ти реши пернишката драма от раз. БЕгай при мамите от третия форум, те ще ти направят дисекция на душата, обещавам!
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

Лепи,
важното е коментар да става :)
а той става вече, както виждаме, тъй че както сама ще разбере - уцелила е мястото.

Дейзи, верно това е идея - мамешкия форум.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
danielle

Мнение от danielle »

c200 написа:Егай при мамите от третия форум, те ще ти направят дисекция на душата, обещавам!
Дай некъв link да ги посетим тия мами, че да видим за кво си приказват - за плетки; памперси или мъже...:lol:
Заключено