Да Ви питам и Вас същото

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Danieli napisa:
Съпрузи -дал Бог... ще си намери. Такъв кат нейния баламурник го имах и го изтърпях една година...У4удвам се, че тя го е траяла цели 10.
Това са приказки за наивнички.
Ще си намри съпруг ама въпроса е какъв и дали си струва изобщо да си с такъв съпруг.
Всички разведени имигрантки с деца които са се омъжили отново в Канада са женени за старци белобради с 30 години разлика или ако е малко по млад е някой мухльо койото е затънал в дългове защото преди да купи цветя за новата жена и подарък за доведеното дете има да плаща издръжки на 2-3 деца от други бракове преди това.
Така че по полека с намирането на качествени съпузи. И какво стана сега? Заменихме младия без ангажименти към други жени и деца съпруг с 2 - пъти по лош вариант.
Досега разведена имигрантка с деца женена за качестван мъж в Канада нито съм срещал, нито съм чувал за такава.
Качествен мъж да се разбира: Сравнително млад, високо образован, с хубава професия носеща добър доход, без ангажименти към други 2-3 деца на които да плаща издръжка и допълнитени суми изплащани на месец на предишни жени защото точно това става ако печели добре и така отсъжда съда при развода за да не и се намали стандарта на живота на бившата жена.
Това е все едно да дойде в БГ някоя пакистанка с дете, да говори на развален бг език, едвам да свързва двата краища и да иска да хване за съпруг някой сравнително млад високо образован мъж с добър доход и без ангажименти към други жени и деца. Е как ще стане тая работа?
danielle

Мнение от danielle »

Така че по полека с намирането на качествени съпузи. И какво стана сега? Заменихме младия без ангажименти към други жени и деца съпруг с 2 - пъти по лош вариант.
Ами ако иска младата госпожа да е женена во веки веков с нейната свекърва ( 'щото аз така си мисля, че необвързаният й млад български мъж, всъщност още визи на майчината my ц..ц.. :roll:) , нека се завърне при качествения си съпруг и качествено да си отгледат малкото наследство. :wink:
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

Hullman написа:Danieli napisa:
Съпрузи -дал Бог... ще си намери. Такъв кат нейния баламурник го имах и го изтърпях една година...У4удвам се, че тя го е траяла цели 10.
Това са приказки за наивнички.
Ще си намри съпруг ама въпроса е какъв и дали си струва изобщо да си с такъв съпруг.
Всички разведени имигрантки с деца които са се омъжили отново в Канада са женени за старци белобради с 30 години разлика или ако е малко по млад е някой мухльо койото е затънал в дългове защото преди да купи цветя за новата жена и подарък за доведеното дете има да плаща издръжки на 2-3 деца от други бракове преди това.
Така че по полека с намирането на качествени съпузи. И какво стана сега? Заменихме младия без ангажименти към други жени и деца съпруг с 2 - пъти по лош вариант.
Досега разведена имигрантка с деца женена за качестван мъж в Канада нито съм срещал, нито съм чувал за такава.
Качествен мъж да се разбира: Сравнително млад, високо образован, с хубава професия носеща добър доход, без ангажименти към други 2-3 деца на които да плаща издръжка и допълнитени суми изплащани на месец на предишни жени защото точно това става ако печели добре и така отсъжда съда при развода за да не и се намали стандарта на живота на бившата жена.
Това е все едно да дойде в БГ някоя пакистанка с дете, да говори на развален бг език, едвам да свързва двата краища и да иска да хване за съпруг някой сравнително млад високо образован мъж с добър доход и без ангажименти към други жени и деца. Е как ще стане тая работа?
Кажи си го, "като мен". :lol:
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Аз пък се чудя как може да има други очаквания при поставяне на такъв банален въпрос за обсъждане във виртуалното пространство?! То си бе ясно какво ще последва - десетки страници със взаимно изключващи се съвети и препоръки, както и хвалби и упреци та дори и проклятия и закани. Ако целта е била да се гледа сеира на хваналите се гуша за гуша ник-ове, то тя е напълно постигната. И в този ред на мисли темата вече замириса и си за в кофата за боклук.

Защото няма как да се отговори на този въпрос без да се познава човека, чиито евентуални решения и действия са поставени на обсъждане. Няма никакво значение кой и до колко познава душевността, психологическият портрет, личностните характеристики и т .н. на съвременните младежи. Човекът може да отговаря на общата харектиристика, ама няма да е напълно, а и по-скоро няма да има никакво съответствие.

Иначе е ясно, че и двете страни играят своята си игра, използвайки едно и също средство за постигане на целите си - "раздялата", изхождайки от една и съща логика: "Като види колко му/й е зле без мен, ще дотича." Лошото е, че бъдещото мъниче също ще влезе в тази игра като коз или залог и за двете страни. Свекървата и съпругът може би ще си кажат: "Е, сега вече няма къде да мърда, ще се върне." А бъдещата майка се надява: "Като разбере за бебето, ще се върне." Ама нещо много силно се съмнява в тази възможност и затова я споделя наляво и надясно та белким чуе повече мнения, които да я убедят в правотата й.
Щото бащата така или иначе, рано или късно, ще разбере за детето, дори и майката да скрие този факт първоначално.

Та не стои въпросът той да разбере ли за детето или не, а единствено дали и как това "знание" ще му подейства с оглед евентуалното събиране на двойката. Ама тук вече може да се опита да даде отговор само човек, който познава лично бащата. Ние само можем да използваме темата за да покажем за сетен път колко сме умни, знаещи, можещи, обиграни словоредци или словоблудци и т.н. с всичките съпътстващи това себедоказване препирни , заяждания, обиди и всичко друг...абе както си му е редът.

Айде, давайте нататък, че май не остана много време и ще трябва авторката да прибягва до помощта на потребителите от следващия интернет-форум.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Даниели написа:
Ами ако иска младата госпожа да е женена во веки веков с нейната свекърва ( 'щото аз така си мисля, че необвързаният й млад български мъж, всъщност още визи на майчината my ц..ц..
Аз не видях из темата авторката да е написала че докато са живяли в БГ са живяли при свекървата.
Нали са високо образовани и двамата, тя е с англииска гимназия и незнам си още какви качества. Мъжа и обичал да излиза по заведения щото бил купонджия това също струва пари. Е ако тези хора не могат да си намерат работа в Бг с която да си плащат наема за да не живеят при свекървата как се справят другите хора в БГ или те живеят на палатка?
Ако е толкова зле положението с наема защо пък да не се живее за известно време при родителите на момичето докато си вземат ипотека за самостоятелно жилище. Банките в БГ вече дават такива ипотеки на образовани хора с работа. Никъде не е казано че трябва да е при свекървата.
Е айде тогава сега да живее сама в Канада или с белобрадия старец 30 години по стар от нея или с мухльото затънал в дългове и издръжки за още 2-3 деца и жени щом е по хубво от колкото в БГ под наем с младия съпруг или при родителите на момичето в краен случай.
Последно промяна от Anonymous на Нед Окт 26, 2008 4:18 pm, променено общо 1 път.
danielle

Мнение от danielle »

Hullman написа: Аз не видях из темата авторката да е написала че докато са живяли в БГ са живяли при свекървата.
Не е нужно да живееш при нея, за да ти пречи. :wink:Такъв род свекърви пречат и от дистанция... :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

danielle написа:
Hullman написа: Аз не видях из темата авторката да е написала че докато са живяли в БГ са живяли при свекървата.
Не е нужно да живееш при нея, за да ти пречи. :wink:Такъв род свекърви пречат и от дистанция... :lol:
& аз така викам ...
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Аз пак повтарям че не видях из темата свекървата да и е пречела нещо на авторката.
Живейте тогава сами с деца без семейство в Канада, с белобради старци или с мухльовци затънали в дългове, задължения и издръжки към други жени и деца щом ви е толкова страх от свекърви.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Hullman написа:Аз пак повтарям че не видях из темата свекървата да и е пречела нещо на авторката.
Живейте тогава сами с деца без семейство в Канада, с белобради старци или с мухльовци затънали в дългове, задължения и издръжки към други жени и деца щом ви е толкова страх от свекърви.
Как не видя бе братчед, ти кьорав ли си ???
Не разбра ли че свекървата подковава балъка да не е с Маргаритка ???
:beer: :beer: :beer:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Сега разбирам защо ги намирате после тези старци белобради щото майките им ( свекървите са отдавна измряли за да не ви пречат)?
Не може да си представите колко смешни изглеждате в очите на младите си бивши съпрузи живеейки с тези старци които плащат за детето ви ( за удовоствието което той си е направил някога с вас ).
А през това време младия ви съпруг си е намерил 10 години по млада мадама от вас и си живее живота с нея. Дори и издръжка не му се налага да плаща след като сте избрали "прекрасния" живот със стареца в Канада.
Ама така става накрая. Хитрата сврака с двата крака пада в капана.
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

-аз Хъли в Каната не знам ама ела ги виж тука с парите на старците как се разпилват-брях живот мечта...
-на Поршета се накачиха вече-а чичати още бримчи с космичу-ма живота е сурав кво да прайш....
:lol: :lol: :lol:
-АЗ СЪМ ЗА КЮЧЕКА....
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Евала Папарацо разсмя ме.:)
Кажи каква е тая кола космичу-ма?

Позволи ме да те поправя малко.
Първо: Това в БГ не са старци а днешни бизнесмени на около - 45 - 55 години които дръпнаха напред ( къде законно, къде незаконно )през последните 19 години или след 1989.
Второ: Тези мадами които карат Поршетата не са разведени пакистанки с деца, говорещи развален БГ език а са първобрачните им жени или млади любовници които те уверявам че не са бедни имигрантки, нямат деца и разводи зад гърба си. На такива имигрантки с разводи и доведени деца Поршета не се раздават.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Айде стига вече, разведени емигрантки с деца вече се появиха, жената още не се е развела. Който не е бил бременен не може да разбере ситуацията, така че може да не дава мнение. Хълман, това дори и ти не го можеш, така че хайде, стига локуми на гърба на другите.
Проблема е в хормоните :), които пречат на дейзи да погледне прагматично на нещата. Не си води въображаеми диалози и не се опитвай да си представиш какво си мислят или говорят за теб. Той лекува "раненото" си сърце, ах каква драма :roll:, но не знае всички условия в задачата. Майка му го крие, майка му е, ще разбереш след време :lol:. Тя също има право и трябва да знае. Не си мисли какво си мисли за теб, крие го, ми да го крие, просто и кажи че ще има внуче след 3 месеца, тя бомбата като я хвърлиш няма смисъл да седиш да гледаш дали ще падне, обръщаш се и забравяш. Самата информация ще си свърши работата.
А и той е-майл няма ли :), само през родителката - много сложно ...
Циганите - на Сатурн !
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

anxeli написа:
Айде стига вече, разведени емигрантки с деца вече се появиха, жената още не се е развела.
Да бе вие на това разчитайте че още не се е развела.
Само след 3 месеца точно такава ще е ситуацията а за евентуалния бъдещ качествен съпруг ( виж описание за качествен ) няма голямо значение дали е разведена или не. Неговия избор го знаем още от сега дори разведената имигрантка с доведеното дете да притежава документ за развод издаден от папата.
Виж за някой белобрад старец който иска да се отърква в 30 годишна мадама може и да име значение че не е разведена защото това може да забави всяконощното отъркване.
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Всички разведени имигрантки с деца които са се омъжили отново в Канада са женени за старци белобради с 30 години разлика или ако е малко по млад е някой мухльо койото е затънал в дългове защото преди да купи цветя за новата жена и подарък за доведеното дете има да плаща издръжки на 2-3 деца от други бракове преди това.
Явно тия, качествените, не могат да се престрашат, щом не е девица, да я вземат. По им отърва да осиновят някое африканче - хем далече, хем по-евтино, не им мрънка наоколо. И така докато им побелее брадата. :D
Заключено