снимка на бебе

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
perah
Мнения: 349
Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 6:29 am
Местоположение: BC

снимка на бебе

Мнение от perah »

Имам нужда от информация как снимахте новородено за снимките за Букурещ :?: . Нашата дъщеря е на един месец и днес я водихме в едно фото обаче първо не можахме да я събудим за фотосесията :D и после се замислих, че незнам как ще я снимаме като тя не може да седи или да си държи главата стабилна все още?

Мерси предварително.
If you aren't the star of your own life, you're the supporting player in someone else's.
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Sneji »

Честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава!
Малката ми дъщеря беше на около месец, когато я снимахме за паспорт. Напрактика я държах изправена, като едната ми ръка беше на корема и гърдите й, с другата придържах гърба, като с палец и показалец леко подпирах отзад главата й (беше задължително да не се виждат пръстите ми), така, че да стои изправена без да се клати. Най-добре на снимката се открияваше ръката ми, но казаха, че тя нама никакво значение, важното е да се вижда добре лицето на бебето. Снимаха я 14 пъти, докато снимката стане добра.
На мои познати бебетата са снимани легнали на земята върху бяла покривка. Явно си е до фото. Имай предвид, че описаното е за Канада, в България не знам как е.
Изображение
Аватар
perah
Мнения: 349
Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 6:29 am
Местоположение: BC

Мнение от perah »

мерси Снежи !
If you aren't the star of your own life, you're the supporting player in someone else's.
TarikMom
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 9:14 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от TarikMom »

На пода на лист бяла хартия.
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Нашето бебе беше на 20 дни. Снимаха го в БГ легнало в количката - въобще не е вадено от там. Естествено няколко снимки пък която стане най-добре.
Публикувай отговор