Докога ще останете в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.

Докога ще останете в Канада?

Завинаги, защото тук ми харесва
26
33%
Завинаги, защото на децата им харесва
1
1%
След като поработим 6-8-10 години тук ще се приберем
11
14%
Ще стоим до получаване на паспортите (или по-малко)
12
15%
Не мога да реша
30
38%
 
Общо гласове: 80
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Разбира се, че е страхотно да можеш да общуваш на български с други българи, но виждам, че тук нашите хора са се разделили по двойки и се обстрелват директно с тежката артилерия :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз обстрелвам само тия които когато говорят с мен ми казват-когато говориш с мен ще мълчиш.
има ги тука такива няколко индивида с които да се забавляваме през скучните канадски дни. :lol:
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

semeen,
българите не са само тези от този форум. Даже наблюденията ми са, че много от свястните и преуспелите изобщо не го посещават. Те пишат в друг форум.
Последно промяна от anju на Пон Апр 21, 2008 3:12 pm, променено общо 1 път.
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

anju написа:semeen,
Даже наблюденията ми са, че много от свястните и преуспелите изобщо не го посещават
вярно е това и ако не се вземат мерки скоро тук ще останат да си пишат само 7-8 мрънкача + 4-5 психично-неуровесени хора да не споменавам имена те се знаят много добре :)
към собствениците ----> спасете форума докато може !
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

anju написа:semeen,
българите не са само тези от този форум. Даже наблюденията ми са, че много от свястните и преуспелите изобщо не го посещават. Те пишат в друг друг форум.
и много ми е интересно кой е тоз елитен форум, дето само преуспелите българо-канадци го посещават?
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

и много ми е интересно кой е тоз елитен форум, дето само преуспелите българо-канадци го посещават?
Един елитен форум който и Хълман чете ама не го казва защото ще станат много бизнесмени и преуспели на клона и току виж се счупил.:)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Мнение от apple »

Бате, бабите от Долно Уйно ме питат кога им пристигаш??? Не дръж жените в напрежение, че са с високо кръвно и са рискови! :wave2:
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

apple написа:Бате, бабите от Долно Уйно ме питат кога им пристигаш??? Не дръж жените в напрежение, че са с високо кръвно и са рискови! :wave2:
Абе той се надява в Горно Уйно да се класира, ама ако тия от долно са с яки ръки още, може да ги успокоиш, че лятото идва момчето от Каната... :lol:

А строго по темата: Тука ще се мре! То и не остана много, де, вижда му се края... :wink: :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

епле ,остави ги бабите на джорджа дет се гласи скоро да рита камбаната ,ами кажи ше ме наемаш ли за личен шофьор ,че да се изфукаш пред баба си и ти. :wink:
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Анджи, поставяш ме в турдно положение :lol:
Не искам да обиждам хората, които се грижат да този форум и тези, които участват в него, но ми е интересно да погледна и в други подобни... Намигни с едното око, ако може :D
Andy D
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Май 31, 2007 11:46 am

Мнение от Andy D »

Голяма конкуренция в броя на завинаги оставащите и колебливите да решат :)
Публикувай отговор