Докога ще останете в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.

Докога ще останете в Канада?

Завинаги, защото тук ми харесва
26
33%
Завинаги, защото на децата им харесва
1
1%
След като поработим 6-8-10 години тук ще се приберем
11
14%
Ще стоим до получаване на паспортите (или по-малко)
12
15%
Не мога да реша
30
38%
 
Общо гласове: 80
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

На батето навсякъде ще му пасТне, стига да няма коп'Не :rotfl:
Циганите - на Сатурн !
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз съм отговорил на анкетата-6-8-10 години.
тук съм от 6 години ,но още с идването си като видях кви лайна са разбрах ,че дълго няма да ме бъде и се пренастроих за няколко годишен гурбет,
решил съм трайно да се устроя в бг. ,но ако държите мога да ви кажа ,че макар и хипотетично допускам вариант за някоя и друга държава.но,ако се появи такъв вариант ще бъде на доста по цивилизовано и приятно место за живеене ,че ми писна от тая селения и простотия в канада.
например бих живял в Прага ,Валенсия или Генуа,за същия вид работа и количество труд които изпълнявам тук там ще получавам същото възнаграждение с тази разлика ,че ще живея сред нормални хора и качеството ми на живот ще е в пъти по високо от тук.
това само хипотетично де ,да не каже сега някой ,че Батето вдига белия байрак и подготвя нова имиграция. :D
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

че ми писна от тая селения и простотия в канада.
Да ама има социал, бензина и пържолите са евтини в Канада.
Баба, дядо, братчеди, братчедки и приятели не могат да дойдат лесно в Канада от БГ защото трябва виза и няма как да видят бейсмента в който се живее.:)

В Барселона социал няма, всеки може да дойде по всяко време от Бг и като види бърлогата в която живее имигранта и Нисана за 3 000 $ после голям срам на село.:)
Е за това не искат да ходят Бг експертите в Барселона нищо че климата е по добър.:)
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Hullman, ти лично колко човека познаваш, които се хвалят в Бг с несъществуващи материални придобивки в Канада? Разчитайки, че никой не може да дойде и да провери каква е истината. Защото аз не познавам нито един.
Явно в твоята среда хвалбите без покритие са нещо обичайно.
То и от твоето поведение си личи де.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Явно в твоята среда хвалбите без покритие са нещо обичайно.
Правилния израз е;
Постигнати резултати на 10 000 км. без връзки с реално положен личен труд, знания и умения..
При Хълман хвалби без покрите няма. Има реални резултати. Всеки е добре дошъл в Оттава и Хъл за да се убеди с очите си.:)
Доста хора от Форума са се убедили лично.:)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Мнение от apple »

Батето пак се изказа като виден ентелегент и еродит :rotate: сигурно го влече европейското оперно изкуство и клуба на културните дейци му липсва в Мон. Той и бай Ганю си падал по Прага, ма не останал там що ли? Представям си го Батето как кара скоростно някое руско пардон съветско ЮМЗ в с. Долно Уйно накъмто нивата и слуша Шопен или Вивалди на мп-то от канадско дето си донесъл.....Еееех, мечти! Между впрочем, Бате тук вече се продават цели села запустели и напълно обезлюдени е може и с по 1 бабичка в терминален стадий на сенилната възраст. Може да си купиш селце и да си го населиш с вносни ентелегенти по твой избор. :beer2:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Hullman написа:Да ама има социал, бензина и пържолите са евтини в Канада.
Баба, дядо, братчеди, братчедки и приятели не могат да дойдат лесно в Канада от БГ защото трябва виза и няма как да видят бейсмента в който се живее.:)

В Барселона социал няма, всеки може да дойде по всяко време от Бг и като види бърлогата в която живее имигранта и Нисана за 3 000 $ после голям срам на село.:)
Е за това не искат да ходят Бг експертите в Барселона нищо че климата е по добър.:)
Хълц, така като гледам перфектно си се самоописал и едва ли някой друг би го направил по-добре. Сега вече разбрах на какво се базира маркетинговата стратегия на чейндж дюкяна, мухахахахаха. :lol: :rotfl:

Hullman написа:При Хълман хвалби без покрите няма. Има реални резултати. Всеки е добре дошъл в Оттава и Хъл за да се убеди с очите си.:)
Доста хора от Форума са се убедили лично.:)
Забелязал съм, че в края на деня фантазиите на Хълц взимат връх, може би заради дългия ден зад празното гише на дюкяна. Можеш да пуснеш една анкета в "под шипките" да видим точно колко хора са се убедили в гениалността на чейндж чудото от Хъл. :lol:
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

ааа Гийк не е така точно, аз съм ходил там видях с очите си /курса не съм гледал защото бях заредил с канадци от Европа/ има си всичко като нормално бюро-тарифи, гишета, калкулатори. Хълмен /тогава Хълбой :D / ни подари химикалки като за най-видни клиенти, даже едната се мяркаше наскоро из бюрото тъкмо когато ми трябваше да запиша нещо. Абе там си е бюрото, и Хълмена си е там, но и времената бяха други....
...мразя мастика без айрян...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Да де, за раздаването на химикалки знаем. Кажи за опашките от клиенти, редящи се на четири гишета например. :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ти с тоя майкрософт съвсем си омекнал бе китка.да вземеш да намалиш скиорските си забежки и да си вземаш по редовно хапчетата ли. :wink:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:ти с тоя майкрософт съвсем си омекнал бе китка.да вземеш да намалиш скиорските си забежки и да си вземаш по редовно хапчетата ли. :wink:
Батка, нещо не си интересен напоследък. По-добре приключвай бързо с пиенето, прочети си пак одата за лека нощ и бегай да сънуваш плажовете на Тенерифе. :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

а ти си извади пръстите от контакта и не ми се отваряй като куфар на митница. :D
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Като чета тук и си мисля - най-добре ще е да се пише "завинаги по-далече от места с концентрация на българи" :lol:
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

докато имам полза
THE LAST LINE OF DEFENSE
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

semeen написа:Като чета тук и си мисля - най-добре ще е да се пише "завинаги по-далече от места с концентрация на българи" :lol:

В това има някаква доза истина, но от друга страна е гадно да си заобиколен само от чужденци. Друго си е да има с кой да общуваш на своя език и култура.
Публикувай отговор