"ЕХ, КАНАДА!" от Анита Коларова

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Аз затова чета тука, щото научавам много нови неща! :lol:
За това ли говорим?
Изображение
Виждам от пръв път черния етикет и запазената марка на "Капитан Грантс"! :lol:
До ЛаКол(За Коубойте:това е най-близкия до Монреал граничен пункт с Щатите) е 60 км! И кат си купиш едно шише си избил бензина! :lol:
Чувал съм, че кат минеш моста и у десно на Шатоге го има същото т.е. на 10 км! :lol: Индианците са ходили вместо теб до границата! :lol:

Ся брато! Обичам да ме светкаш!Така се чувствам малък, малък под твойта лампа и твойто безпощадно увеличително стъкло(лупа) с което провеждаш изследването на тез дето ги светкаш! Под прожекторите!Продължавай да светкаш народонаселението, което иначе гине в безпросветна тъма.Ти имаш мисия! Ти си като Мъжете В Черно! Проблема е ,че къде от смъркане, къде от пиене, къде ей така объркваш субектите и вместо да разправяш страшни и вълнуващи приказки на онез в БГ ги започваш с нас, дет сме тук! А нии дет сме тук, и даже в Монреал, сме слушали кви ли не лакардии и ни дреме на тигана на дръжката и много от истините дето може да ги откриеш след някоя и друга петилетка хората са ги открили отдавна. :lol: Щото въпросите дето вълнуват хората сега, не са от както сме се родили ние! :lol:Обаче за да ги знаеш тез работи, докато пиеш трябва да четеш! :lol:
Изобщо както казваше един друг начетен човек: Бех Генерален секретар! Бех председател на Държавния съвет! И други работи бех! С което какво искам да кажа, другари? Че с една заплата не мое да се изкара! :lol: Ай наздраве! :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Аз само малко да уточня нещо, не че е по темата, ама лаф да става :D . Ако си седял за по малко от 24 часа зад граница нямаш право да внесеш безмитно алкохол, плащаш мито. Така че индианците са по добрия вариант. :)
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

bateto написа:за сметка на нарконаселението.
тия тука са големи педали,хванали са да доят яко империал тобако щото са в състояние да наложат някакъв контрол ,обаче на никой не му дреме ,че човекът е така устроено животно което без пороци не може да съществува .имам чувството ,че правителството е в услуга на дрогаджийските кланове .дрогата тук така яко е навлязла в живота на всяко семейство ,обаче на тия малоумници тоя факт не им прави впечетление или по скоро умишленно не им прави впечетление.
ги еба,тук всеки втори от тинейджърска връзка е яко зависим от дрогата ,а на тия тук цигарите са им все трън в очите. :cry:
mи батка така е щот хората имат мозък сред политиците си а не са задръстени квадратноглави селяци от балкана.
направили са си труда да проучат и са доказали известния от 100 години факт, че конопа е по-безвреден от тютюна.
да не бяха сектантите от юг да натискат и щеше да е още по-добре даже
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Ми аз като съм зависим от шоколад какво да правя? :lol:
Индианците Линдт шоколад продават ли?
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

По магазините има. Не е чак толкова скъп. :D
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Хълмена обича от тези които са обвити в пуловер :wink:
аз пък се чудя заобиколен от млади девици, дипломати, собствана корпорация.....при този сладък живот защо му е още шоколад :?
...мразя мастика без айрян...
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Той яде горчив, бе тотев, 70% какао :P ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

толкова е сладък живота, че вече нагарча :D
...мразя мастика без айрян...
nobleman

Мнение от nobleman »

абе не и се сардете на момичето бе хора, тя е видяла canada така през 2000... сега сме 2008... maybe


вижте кво още са пита момето:

Такава видях Канада през 2000 г.-величествена,подредена,чаровна. Питам се каква ли е тя днес с настъпилите промени и със задъхания ритъм на подготовка за следващата олимпиада,чакана с противоречиви чувства,но предизвикваща пълна мобилизация на умове и сърца.
:roll:
Аватар
Yemo
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 5:10 pm

Мнение от Yemo »

XXI век - Канада...
"Прекрасният нов свят" на Хъксли вече не е утопия. :wink:
Всички сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите. [ Оскар Уайлд ]
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

"Навярно приливът на емигранти от Източна Европа си казва думата."
това е едно от най точните и изказвания...не само от източна европа ами паплачта от всякъде развали канада...за има няма десетина години тя стана от земен рай на земен рай с няколко грозни дупки - торонто, монтреал ...
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Публикувай отговор