Концерт на Кичка Бодурова

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.

Бихте ли отишли на концерт на Кичка Бодурова в Канада?

Да
14
27%
Не
37
73%
 
Общо гласове: 51
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Концерт на Кичка Бодурова

Мнение от iliana »

Бългорското дружество в Отава се чуди дали да организира концерт на Кичка Бодурова.
Проблема е че залата трябва да се предплати (около 500 $). Тя също има хонорар от 70% от събраните пари от билети след като се извади разхода за залата. Те не са сигурни дали ще има интерес и дали ще могат да си върнат поне разходите.
Предложена е цена от 25$ на билет за възрастни. За да има финансов смисъл това мероприятие триябва да продадем поне 100 билета. Вие бихте ли отишли на концерта и бихте ли платили 25$ за билет?

Изображение
Последно промяна от iliana на Чет Мар 13, 2008 5:20 pm, променено общо 1 път.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Хайде господа съфорумници кажете добра културно развлекателна инвестиция ли е това и дали Бг дружеството ще успее да си върне парите за наем на залата и да спечели 30 % от продажба на билети след приспаднати разходи за зала.?
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Аз гласувах с да, ама ако поканите Галена, Преслава или Камелия ще дойда до Отава. За такива динозаври от естрадата като Кичка - не знам ;) :beer:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Бекс не мислиш като финансист на културно развлекателно мероприятие.
Не гледай дали е динозавър или кротко аганце на естрадата.
Важното е да излезем финансово на печалба ако може и изпълнителката да спечели още по добре.

От друга страна тези фолк гърли за които говориш те искат гарантиран хонорар да кажем от 3000 Евро плюс самолетен билет без да се интересуват колко хора ще дойдат.
Нещо което не можем да си позволим поне в Оттава
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Бекс, аз мисля че е Кичка Бодурова е няколко класи над твоите любими фолк каки

Изображение
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Hullman написа:Бекс не мислиш като финансист на културно развлекателно мероприятие.
Не гледай дали е динозавър или кротко аганце на естрадата.
Важното е да излезем финансово на печалба ако може и изпълнителката да спечели още по добре.

От друга страна тези фолк гърли за които говориш те искат гарантиран хонорар да кажем от 3000 Евро плюс самолетен билет без да се интересуват колко хора ще дойдат.
Нещо което не можем да си позволим поне в Оттава
Аз да ти кажа съм мислил по въпроса да продуцирам сам концерт на някоя чалгаджийка (или Милко Калайджиев - още по-добре). Ама нямам време да се занимавам да търся зала и т. н.
Ако само 500$ е наема на помещението кво се притеснявате. С някаква реклама все ще съберете 100 човека.

Виж в сайта на българите в Атланта, там тези концерти са си направо бизнес, а в Атланата едва ли има повече българи от Торонто. :D
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Ангажирането на зала е лесно. Само трябва да небележиш няколко такива, да знаеш с колко места искаш и да избереш една. Отиваш виждаш залата веднъж другото става по телефона с кредитна карта в ръка.
Малко по сложно е с рекламата защото и тя струва пари. Но ние имаме е-майлите на 80 % от живущите в Оттава от БГ и тях използваме.
Последно промяна от Anonymous на Чет Мар 13, 2008 5:56 pm, променено общо 1 път.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

iliana написа:Бекс, аз мисля че е Кичка Бодурова е няколко класи над твоите любими фолк каки

Изображение
Ми с този лифтинг и силикон баш си подражава на класиките в бранша. Иначе съм убеден че прави купон кака Кичка. :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

becks написа:Аз да ти кажа съм мислил по въпроса да продуцирам сам концерт на някоя чалгаджийка (или Милко Калайджиев - още по-добре).
beks, видя ли какъв линк ти бях пуснал с аверчето на Милко Калайлайджиев- Мира, какви цици , какви краци, направо ще си го купа тух издание на Плаейбой :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Аз не бих отишла и да ми платят по 25 долара. Вярно, че не е фолк-певица /поне не беше/, обаче така грачеше едно време, че едва ли се е подобрило към днешна дата, даже предполагам се е влошило под натиска на суб фолк калчурата в България. Едно време, името Кичка Будурова се свързваше с кич и само "завързаните" пенсионери я слушаха. Това, когато бях тийнейджърка, пък сега не ми побира акъла как може да дойде чак до Канада, че да я слушат българските имигранти. Пък и малко срама няма ли - други бг артисти/певци вземат максимум 10/12 долара на спектакъл, децата гратис, а Кичка - 25 :roll: Вярно, "разкрасила" се е, ама ... ние ли да й плащаме пластиките.

http://www.youtube.com/watch?v=aJ-_LnMi ... re=related

га-га-га
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

krimon написа:Аз не бих отишла и да ми платят по 25 долара. Вярно, че не е фолк-певица /поне не беше/, обаче така грачеше едно време, че едва ли се е подобрило към днешна дата, даже предполагам се е влошило под натиска на суб фолк калчурата в България. Едно време, името Кичка Будурова се свързваше с кич и само "завързаните" пенсионери я слушаха. Това, когато бях тийнейджърка, пък сега не ми побира акъла как може да дойде чак до Канада, че да я слушат българските имигранти. Пък и малко срама няма ли - други бг артисти/певци вземат максимум 10/12 долара на спектакъл, децата гратис, а Кичка - 25 :roll: Вярно, "разкрасила" се е, ама ... ние ли да й плащаме пластиките.

http://www.youtube.com/watch?v=aJ-_LnMi ... re=related

га-га-га
не звучи грачещо, а и е напълнила зала 1
аз лично гласувах не, по спомени за грачене, но сега започвам да размислям, ако и Отава да ми е малко далечко :)

PS. тез девойки, дето подскачат зад нея ще идват ли?
те може и да понапълнят залата, а и Sasho71 може да дойде от Торонто :lol: :lol: :lol:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

becks написа:Аз гласувах с да, ама ако поканите Галена, Преслава или Камелия ще дойда до Отава. За такива динозаври от естрадата като Кичка - не знам ;) :beer:
Бекс, те такива като Галена има много по pay-per-view каналите, че и с по добри данни даже :D Нема нужда да ходиш до Отава ...
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Аз заради Кичка не бих отишъл до Отава, обаче ако излезе Хълца под прожекторите да изпее една авторска песен за домакините и детските градини, направо се вдигам :lol: Или поне кавър на Money money money да направи.

I work all night, I work all day, to pay the bills I have to pay
Ain't it sad
And still there never seems to be a single penny left for me
That's too bad
In my dreams I have a plan
If I got me a wealthy man (да се замести с дипломатска щерка)
I wouldn't have to work at all, I'd fool around and have a ball

Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world
Money, money, money
Always sunny
In the rich man's world
Aha-ahaaa
All the things I could do
If I had a little money

It's a rich man's world

A man like that (да се замести с "A virgin like that") is hard to find but I can't get him (замести с "her") off my mind
Ain't it sad
And if he happens to be free I bet he wouldn't fancy me
That's too bad
So I must leave, I'll have to go
To Las Vegas or Monaco
And win a fortune in a game, my life will never be the same

Хълца ако го изпее тва на сцената заклевам се ще изляза да му залепя една сто-доларова банкнота на челото!!!
:rotfl:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Че Хълман ще излезе на сцената под прожекторите то е ясно като финансист на Бг дружеството но няма да пее а ще благодари на всички сънародници които са дошли на концерта и са си купили билет от него през офиса с което са подкрепили финансово Българската музика и Българското дружество в Оттава.:)
С тяхната подкрепа и със сабраните средства ще имаме възможност да наемем друга зала за друг концерт в бъдеще.:)
Последно промяна от Anonymous на Чет Мар 13, 2008 9:18 pm, променено общо 1 път.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

Hullman написа:Че Хълман ще излезе на сцената под прожекторите то е ясно но няма да пее а ще благодари на всички сънародници които са дошли на концерта и са си купили билет от него през офиса с което са подкрепили финансово Българската музика и Българското дружество в Оттава.:)
С тяхната подкрепа и със сабраните средства ще имаме възможност да наемем друга зала за друг концерт в бъдеще.:)
два пьти по 25$ плюс бензина трябва да ми платите за да доида да гледам Кичка как пее ,кадето няма вече живи сьученици докараите нещо свежо родено след Априлския пленум и тогава мога да имам интерес .абе Хьли като толко искаш да блеснеш де беше оплати половината цена от билетите и щеше да има по голям интерес ,мангизите ще си ги приспаднеш от данаците и тогава хората щеха да си ги купуват през твоя офис .аз сьм твьрдо не.
THE LAST LINE OF DEFENSE
Публикувай отговор