Аз съм ландшафтен архитект...?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
georgivanov
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юли 14, 2006 3:47 am
Местоположение: Bulgaria; Sofia; Slatina
Обратна връзка:

Аз съм ландшафтен архитект...?

Мнение от georgivanov »

Здравейте на всички, докато не съм забравил... "весела колева" както казваше един светъл субект и "е.ати якия купон" казано от 3 год. детенце, ви пожелавам на нова година!!! Та на въпроса! Бих желал да попитам, дали някой знае, най- добре колега да каже, как се котира ландшафтната архитектура в цяла Канада? Тъй като съм на 30г. и имам приблизителен 5г. стаж и искам по- добро развитие за мен като специалист, и за семейството ми. Извинявам се предварително, че тук пиша, но не намерих подходящо друго място във форума за подобен въпрос.
"МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА СИ, ОБИЧАМ РОДИНАТА СИ"!!!- уникален графит
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Ве ти не беше ли космонавт, ве?

Кой със "Левски",
кой със "Ботев".
А Рукавишников,
със Марко Тотев.

Ма лошо нема! Щом и от ландшафт разбираш!
Туй не може да не се прави из тукашните фабрики, щ'а глътнат кат циганин стограмка.

Весела Колева.
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

Лансафтен архитект - средната класа и богайте си имат хубави и поддържани градинки и дворове таа че според мен работа има но е дорбе да проуците по добре - потърсете из сайтовете за работа как върви предлагането на работа
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Re: Аз съм ландшафтен архитект...?

Мнение от ZanzibarHero »

georgivanov написа:Здравейте на всички, докато не съм забравил... "весела колева" както казваше един светъл субект и "е.ати якия купон" казано от 3 год. детенце, ви пожелавам на нова година!!! Та на въпроса! Бих желал да попитам, дали някой знае, най- добре колега да каже, как се котира ландшафтната архитектура в цяла Канада? Тъй като съм на 30г. и имам приблизителен 5г. стаж и искам по- добро развитие за мен като специалист, и за семейството ми. Извинявам се предварително, че тук пиша, но не намерих подходящо друго място във форума за подобен въпрос.
Не съм в бизнеса с "ландшафи". Обичам да си фантазирам. Поставям се на твое място.
Ако попълваш формуляр за имиграция в Канада, виж колко точки дават за тази професия http://www23.hrdc-drhc.gc.ca/2001/e/groups/2152.shtml. Ако е максимума или близо до него, е добре за теб при кандидатстване.

Ако искаш да намериш работа в Канада, като такъв, е друг въпрос.

Мога да пофантазирам и на тази тема, но няма да бъда много конкретен, а и ти ще трябва да дадеш повече информация за себе си и семейството си.
Публикувай отговор