Какво очаква българският емигрант в/от Канада?!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ти пък на умряло куче нож да вадиш.бива ли така :o
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

11

Мнение от alen vid »

Kleopatra VII написа:Нали знаеш, че ще направят проучването кой оперира с тяхното име.
Ще направят също проучването кой работи на черно, докато получава шомаж. :beer:
Привет Клеопатра ,
ама много си се вързало бе момиче - няма се притесняваш ! - явно си нова във форума , та за това така силно си се впечатлила .
Няма страшно , тука кой ли не е получавал заплахи , то не бяха черни сенки то не бяха заплахи за очерняне а бе изобщо чудесий . :D :D

Не се връзвай на инфантилни анонимковци и боклуци ,просто такива хора , когато не могат да кажат нищо ценно в спорове - прибягват до заплахи и обиди , по принцип от тях най досадни са от т.нрт "синдроми :D " :
- "пази Боже сляпо да прогледа :D "
и/или
- " алчно парвеню :D ",
не се безпокой толкова от такива юнаци .

Съжалявам , че ти се е наложило да се безпокоиш по този начин бидейки нов участник в този ,иначе много полезен и ценен форум .

Моето мнение , ако може това да те по-успокои малко е , че хората в този форум си помагат доста и дават ценно инфо , особенно когато таова се касае за нов имигрант като тебе !

Бъди жива и здрава и само успехи !
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

колега ,не намираш ли Клеопатра за прекалено секси за да и губиш времето с твоите си :lol: глупости. :D
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

bateto написа:колега ,не намираш ли Клеопатра за прекалено секси за да и губиш времето с твоите си :lol: глупости. :D
Голяма скука в София ей :D
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

А Kleopatra VII ! :lol:
Що не се регистрираш като Мойсей? :lol:

"- Докторе, имам мания за преследване. Където и да ида, каквото и да правя, все има някакви хора, които вървят след мене! Морето минавам, през пустини вървя, все ме следват!
- Интересно... Я да запишем тук в тефтера - как се казвате?
- Мойсей. "
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

bateto написа:===== И второ се разочаровах ,че не само не ми зачислиха басеина и милионерката ,ами ми връчиха и една мотика 8 номер
тва е моята тъжна истина брато

И кво, кебекските милионерки сами си обират кленовите листа от басейна, или ти не си сложи мускулите кат ходи по интервюта? :D
Бате, винаги имаш избора да размахваш културна европейска мотичка за 5 евра на час по андалузките плантации. Само дето и за там май вече не се класираме по редица показатели, излиза... :beer:
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

troll написа:Ега ти логиката!
Ти обичаш ли рибки? :lol:
Само пържените :D На останалите обикновенно се любувам
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

apple написа:Абе, Донков Емо ти изглежда имаш проблем с възприемането на метафори и преносно мислене, а това е кофти приятел признак е за интелектуален дефицит.
като ми изтъкваш дефицита току виж ти изпъкнал потенциала на теб
apple написа:...и пето ако поне малко с английския си добре, не се ли замисли, че мъж едва ли би си избрал ябълка за ник?
ако беше добре с английския щеше да знаеш че съществителните там нямат пол. Има само символика, и тук ако някой избере Apple за ник е или iPod съсайъти мембър, или MacOS очилат и захлупен потребител или комплексиран снобар собственик на iPhone. Понеже жените не си падат по гаджетс и в трите случая едва ли някой би се усъмнил че си жена.
apple написа:...Не се прави на анализатор не ти се отдава, вервай ми...
ама моля ти се, вервам ти, повече няма да се правя, обещавам
Manage the expectation
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Пак хубаво че apple не си е избрала за ник cucumber.
Тогава по какво ли щеше да си пада. :lol: :lol: :lol:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

Smart Dust написа:Пак хубаво че apple не си е избрала за ник cucumber.Тогава по какво ли щеше да си пада. :lol: :lol: :lol:
По краставичари :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

а за като си падам по сукрепрун тогава какъв трябва да съм :lol:
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

bateto написа:а за като си падам по сукрепрун тогава какъв трябва да съм :lol:
Маскара :wink:Гледай да не те пипне Диабета :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

а ,значи Маскара.аз пък си мислех сливарник. :D
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

bateto написа:а ,значи Маскара.аз пък си мислех сливарник. :D
А аз си помислих, че обичаш да смучеш захарни петлета. :lol: :lol: :lol:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

bateto написа:а ,значи Маскара.аз пък си мислех сливарник. :D
не се опитвай да римуваш защото си съвсем близо до/сливарник-плашип-----к/ама нали си ми приятел ще ти го спестя :D
Публикувай отговор