живее ми се в Оттава

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
kralimarko

живее ми се в Оттава

Мнение от kralimarko »

какво е ващо мнение? хареса ми града ,цените не са лоши на реал естеита..и имало доста работа казват и бизнес де ,аз съм все по лесното ..все ми бизнес в главата не 4е е много лесно но ве4е ми е трудно да работа за друг като съм бил капитан един път ,трудно ставам за бот :roll: цман
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Имало доста работа :) пусни Джобоома и ще видиш :)
Е, може за твоята специалност да има.
Иначе града си е хубав, ма Монтреал е още по.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: живее ми се в Оттава

Мнение от Koko »

kralimarko написа:какво е ващо мнение? хареса ми града ,цените не са лоши на реал естеита..и имало доста работа казват и бизнес де ,аз съм все по лесното ..все ми бизнес в главата не 4е е много лесно но ве4е ми е трудно да работа за друг като съм бил капитан един път ,трудно ставам за бот :roll: цман
В Отава от доста години живее близък приятел на родителите ми, той ми предлагаше навремето ако искам да отида за начало при него, но ме беше предупредил - в Отава няма толкова много възможности за работа както в другите по-големи градове - та това ме разколеба да се установя там.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Мнение от ZanzibarHero »

За какъв бизнес говориш, kralimarko. Имаш ли някаква бизнес идея или питаш просто така, по принцип ...
Публикувай отговор