Kанада -рай за кадърниите

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Varna10 написа:Вие Хълбой виждали ли сте го лично?
Защо сте сигурни че има изобщо Хълбой че е мъж а не жена с руса дълга коса и голями балкони примерно.
Може би защото завършва на ....бой? То а Алекса звършва на ......а.:)
виждали сме го и то отстрани, а не като теб в огледалото


ти преди имаше раздвоение на личността, но чак пък жена :shock:

егати сбърканата работа!
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

Omega3 написа: ТИ пе4елил и хар4ил ли си пари в Кебек или си пишеш ей така за самото писане?
Ами ако не си направила труда да прочетеш какво съм писал до сега ще обобщя: не съм бил в Канада (което включва и Квебек, защото все още е в Канада)обаче имам намерение да дойда (което не значи че съм бил там, и не съм изкарвал пари, нито пък съм харчил там). За останалите, ако е досадно да четете, ще кажа - на тъп въпрос тъп отговор му се полага, което в никакъв случай не приравнява отговарящия на културното ниво на задаващия въпроса. И ако си ре6ила да се заяжда6 с мен давай направо, а не да ми задаваш излишни въпроси за да ме предизвикваш, защото много разтоварващо ми действа в края на един напрегнат работен ден да вляза в една говорлня като тази ида се заям с едно тъпо парче като ТЕБ.
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

Ха-ха-ха..Емодонков тука ме разби :P :P

не мога да си спомня точно колко време ми беше необходимо да си "попишем" в този форум .... за да имам постинг с почти същия смисъл;)

Емо, не се връзвай, тук повечето са като рохки яйца...така, че пипай нежно и леко :lol: не, в интерес на истината съфорумците отговарят, е дават и лично мнение, ама ти го игнорирай.

А когато цитираш, моля давай пасажа. Защото , това , което пиша, обикновено е свързано. Учудването и неразбирането, не е поради факта, че искаш да имаш имот. Но както и да е. Успех! :D
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

chinois написа:... ама сега ще получиш поне 40 различни отговора, според това, кои за какъв се смята себе си уинър или лузър...etc
По скоро кой какъв е, а не кой за какъв се смята, на този етап звучиш като пророк
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

emodonkov написа:
Omega3 написа: ТИ пе4елил и хар4ил ли си пари в Кебек или си пишеш ей така за самото писане?
Ами ако не си направила труда да прочетеш какво съм писал до сега ще обобщя: не съм бил в Канада (което включва и Квебек, защото все още е в Канада)обаче имам намерение да дойда (което не значи че съм бил там, и не съм изкарвал пари, нито пък съм харчил там). За останалите, ако е досадно да четете, ще кажа - на тъп въпрос тъп отговор му се полага, което в никакъв случай не приравнява отговарящия на културното ниво на задаващия въпроса. И ако си ре6ила да се заяжда6 с мен давай направо, а не да ми задаваш излишни въпроси за да ме предизвикваш, защото много разтоварващо ми действа в края на един напрегнат работен ден да вляза в една говорлня като тази ида се заям с едно тъпо парче като ТЕБ.

Явно бая сьм те УБОЛ след напрегнатият ти работен ден. Май ще трябва да се напрегнеш още за да се довьзлиташ и да слезнеш от дьрвото.
Ела тук, поне за децата ти тук ще има някаккьв шанс, ако за тебе положението е изпуснато.
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

zorina написа:...така, чепипай нежно и леко ... Успех! :D
Тебе определено
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

Omega3 написа:бла бла...и да слезнеш от дьрвото.
Ела тук, поне за децата ти тук ще има някаккьв шанс, ако за тебе положението е изпуснато.
От дървото няма да сляза защото имам страх от зверове като теб
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

emodonkov написа:
Omega3 написа:бла бла...и да слезнеш от дьрвото.
Ела тук, поне за децата ти тук ще има някаккьв шанс, ако за тебе положението е изпуснато.
От дървото няма да сляза защото имам страх от зверове като теб

Салам стой си там. И не се напрягай много за да не се сецнеш.
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

А и като гледам ефекта върху теб, се съмнявам за децата си
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

emodonkov написа:А и като гледам ефекта върху теб, се съмнявам за децата си


Май не си се напрегнал достать4но за да видиш ефекта. Напрегни се поне толкова, колкото и на работата ти го правиш. Да не се изцьклиш.
Заключено