@katsoneva0226 (RE:mnenie ,, za synarodnicite ni)

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

@katsoneva0226 (RE:mnenie ,, za synarodnicite ni)

Мнение от ivandaman »

katsoneva0226 написа:
Zdraveite,KAKVO MISLITE za rabotata na g-n DANIEL KATEV . Az iskam da izrazq moito mnenie i vyzmushtenie otnosno tova kolko vzema za izgotvqne na dany4nite deklaracii . Za polovin 4as rabota skube sobstvenite si synarodnici ,kato im vzema 100 $ ot semeistvo pri 3 4lenno i iska da izkarva po 200$ za 4as rabota na komputyr, daje i pove4e . Koi izkarva po 100 $ za polovin 4as. Tova e vyzmutitelno, vdiga taksite vsqka godina za izgotvqneto na dany4nite deklaracii na svoite synarodnici, bez razlika dali sa bes rabota ili social ili NE RABOTQT,,,na ob6to osnovanie vzema po 40 $ na 4ovek bez razlika kakva rabota dali e na minimalna i po 30$ na 4ovek koito i daje ne raboti . Tova bihte li kazali kakvo e,,, al4nosta na nqkoi e vyrha ,,,, taka se e uql 4e zagubva moje bi predstava ,,,, kyde e e ,,moje bi nqkoi 6te otgovorqt otidi pri drug, da moje,,,, no nali sme synarodnici . ILI TOVA ZA NQKOI NE E OT ZNA4ENIE ...a ,, ili sit tyrbuh za uma gluh , kamo li BYLGARIN.. I TO V 4UJBINA :clap: :fubar: Ako iskate daite vasheto mnenie.


IZVINQVAM SE NE E NA KIRILICA, NE MOGA DA SMENQ I ZATOVA ,,,,OPITAH NE STAVA . MERSI

Времето и усилията се заплащат и не виждам причина да се предлагат преференциални цени за "сънародници" в чужбина.

Има две други мнения които са положителни и според мен са по легитмни от колкото някакво мнение на туко що регистрирал се анонимник написано на 6liokavitsa
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор