за хората които се оплакват

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
andre6ko
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 11:30 pm

за хората които се оплакват

Мнение от andre6ko »

Защо няма ясни правила за хората които пишат в тази тема .Така като гледам всеки българин който се опитва да направи нещо като бизнес е оплют от някои анонимен любител на перото/клавиатурата/,без никакви конкретни обяснения или доказателства ,просто седиш си във апартамента неделя сутрин няма какво да правиш докато си пиеш кафето във 11.00 и решаваш просто да наплюеш някого.Правиш една бърза регистрация и си готов да си запълниш свободното време написвайки някаква глупост ,от рода- не ходете във BULFORCE защото ще чакате много и ще платите във брой или със чек (защото аз съм плащал със чек и си получих фактура за това какво ми е правено и кога, номер TPS ,TVQ както си му е реда).Не съм и чакал, обадих се по телефона дадоха ми час на другия ден отидох и след 15 мин. колата беше на крика а 1ч. по-късно беше поправена ,така че аз съм доволен.Може би ако идеш и нямаш среща и хората си имат работа ще чакаш.Други се оплакват че им продали гръцко сирене за българско .Може би, ама те как разбраха?Явно имат лаборатоия.И така нататък.
Най лошото е че после някой от другия край на Канада започва да сипе мъдрости и коментари без никога да е виждал хората или да е бил клиент на въпросния гараж,магазин или каквото и да било.Каво друго да прави докато чака социалчето?
А пък хората които са жертви на подобни "шегички" не могат да реагират защото темата си остава във форума завинаги след като е заключена .И ТОГАВА КАКВО ПРАВИМ????????????

във
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: за хората които се оплакват

Мнение от optics »

Ти май сам си отговорил на въпроса "какво правим" - правим си една нова регистрация и пишем колко сме доволни в нова тема.
Други идеи ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор