Внимание****** - nadin13!

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Внимание****** - nadin13!

Мнение от ivalin »

Искам и аз да споделя ужилването си от ****** Надя и мъжа й по-известна с ника си nadin13. Бяхме съвсем новопристигнали с малки деца и заем разбира се, но децата не се интересуват от тези неща. Започнаха да тъгуват за България и да искат да се връщаме, защото няма телевизор, няма български програми и филни, няма приятели и т.н и т.н. Та за това се видях принуден да търся по най-бързия начин телевизор и DVD поне на първо време и като повечето новопристигнали българи проверявам първо във форума дали се продава нещо и попаднах на обявата на nadin13, която продаваше уж почти нов телевизор в гаранция комплект с DVD, за които искат 100$. Аз ги помолих поне малко да намалят от сумата, че са ни доста като за хора, които са новопристигнали и дето само харчим от парите взети на заем, но те бяха твърди и не склониха. Мъжа й на Надя, който беше с акцент на рускоговорящ докара в къщи техниката инсталирахме я на бързо и започнахме тестове, естесвено нито един филм от нашите дискове не тръгна като хората, но той умело успя да ни заблуди, че проблема не бил в неговия телевизор и DVD, ами в нашите дискове. Ние като наивни новообранци му повярвахме платихме исканата сума и до там. За 2-3 дена се убедихме, че и DVD-то и TV-то са пълен буклук и нищо не става от тях, но вече си бяхме изгорели. Няколко пъти се обаждах по телефона и им писах съобщения във форума на лични да дойдат и да си ги преберат, ако не искат да ми върнат парите аз им ги подарявам, но от тях ни вопъл повече ни стон. Виждам, че продължават да пускат обяви в този форум и държа да предопредя всички, че въпросната nadin13 е некоректна ******. Ако искате да не изгорите като мен не й се доверявайте и въобще гледайте да си нямате работа с нейна милост!!!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Публикувай отговор