Сервиз DnD (Димитри/Митко)-ул.Gouin-стойте далеч!-съгласен!!

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Dolphin
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 4:54 am
Местоположение: Montreal ,CA
Обратна връзка:

Сервиз DnD (Димитри/Митко)-ул.Gouin-стойте далеч!-съгласен!!

Мнение от Dolphin »

Искам и аз да потвърдя думите на Koutai.Бях няколкомесечен емигрант и имах една поизгнила кола.Една вечер ми се скъса една от тръбите на ауспуха-точно на фланеца.Нито знаех сервизи,нито имах инструменти тогава.Един приятел работеше при въпросният Митко по това време.Разбрах се с него да ида при тях на другия ден.Там господин Митко огледа ауспуха и ми каза че е по добре да сменя цялата тръба иначе само за заварката ще ми вземе 70$.Тръбата струваше около 100$.Каза ми че ще ми вземе 20-30$ за монтажа.Ок.Новото си е ново.Докато чакахме да пристигне тръбата,той с много загрижен и любезен глас ми каза:Глей сега,виждаш ли го това ей тука как е почнало да ръждясва(катализатора),дай да го резнем и ще ти сложа едно ново парче тръба на негово място за 15-20$.Аз се поочудих защото имаше само няколко повърхностни петна ръжда,ама викам хайде давай ти по разбираш.Правя сметка че имам в мене 150 $ и тъкмо ще стигнат(нямах още кредитна карта).Отряза го той(тръбата беше абсолютно здрава),завари две педи тръба завари и новата тръба която пристигна междувременно(за целта и отряза фланеца за да може да я скърпи със заместителя на катализатора).След това се почеса по врата,писа нещо с един молив и казва:дължиш ми 100$ за частта плюс труда,значи 190$.Ядосах се на близо двойната цена за труд която ми сервира,обаче реших да премълча за да не направя проблем на моят познат който работеше там.Пратих му парите и реших да го забравя този.Да ама не.след няколко месеца реших да скрапирам колата.Обаждам се в някаква фирма,описвам им състоянието на колата и те ми казаха цена(160$).Съгласих се,хората идват и вдигат колата и в един момент единия взе да шушне нещо на другия,който вече ми беше дал парите.Пичът с притеснена физиономия идва при мен и казва:Много съжалявам господине но трябва да върнете 40$ понеже липсва катализаторът или ако искате ще ви върнем колата.Дадох им 40$,не ми се разправяше повече.Много се ядосах обаче на тъпото копеленце(Митко).Не стига,че ме изработи когато бях при него,ами се оказа че ме е и окрал.Както казва Koutai абсолютен мошеник на дребно.Не знам дали е забогатял с тия стотина кинта,ама със сигурност тия които ма познават няма да стъпят никога при него.
Публикувай отговор