Malincho.com - стойте далеч от тях !

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Malincho.com - стойте далеч от тях !

Мнение от optics »

За Malincho.com е ставало дума и преди във форума.
Това е онлайн магазин много популярен сред българите в САЩ защото продава българско сирене и разни други хубавини.

Но нека да обясня защо са некоректни и защо трябва да се избягват. (ще номерирам)

1. Никъде в сайта им не видях да пише "продаваме само в САЩ". Нищо подобно - дори има огромен списък от държави където може да избреш Канада като дестинация.
2. Не само, че може да избереш Канада, но като си зададеш пощенския код, получаваш колко ще ти струва транспорта.

Значи избрах аз туй онуй за около 80 долара, и натиснах бутона за плащане. Дотук добре.

3. След 3 дни получавам автоматично съобщение от което най-общо става ясно че поръчка еди коя си за еди колко си пари е канцелирана. Никакви човешки обяснения

Пиша им емайл в който най-любезно казвам - Здравейте, получих автоматично съобщение че поръчката ми е канцелирана, но не разбирам защо. Бихте ли обяснили какъв е проблемът. Благодаря !

4. На горното получавам следния лаконичен отговор:
"Не пращаме за Канада".
Няма извинения, няма поздравления. Туй то.

Е, кажете ми ся, не е ли това "Българска работа" ???

5. Като са ми върнали парите, от разликите в превръщанията загубих долар и полвина.
Но това е най-малкия проблем.

Предимно ме изнервиха другите факти.

Действието става преди 2 месеца. Сега не знам как е, може и да са оправили сайта, но
възпитанието си, надали.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор