Предупреждение

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Rebeca
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 3:01 pm

Предупреждение

Мнение от Rebeca »

Искам да предупредя и да предпазя всички,които са в затруднено положение и могат да се отзоват на обявата за асистентка в детска градина.Става дума за един фамилиал в центъра,намира се на метро Люсиен л'алиер,на улица Виктор Юго 1466.Аз работих там две седмици,но работата е твърде много за парите,аз самата реших,че изобщо няма да мога да издържа до септември там,защото започнаха да ме болят краката и кръста от многото движение и в крайна сметка те не ми платиха едната седмица.Предполагам,че ще постъпят с всеки един,който се съгласи да работи там и после се откаже.Ако трябва да изказвам мнение,за мен това са просто мошеници,защото дори и човек да се е отказал,все пак той е в правото си,ако прецени,че няма да може да издържа на тази работаи все пак е изработил и изстрадал тези пари,колкото и малко да са.За човек, който скоро е пристигнал и се лута са много.Когато отидох да си търся парите, ми казаха,че аз не съм удържала на думата си да остана до края,а аз вече не мога,за две седмици ме заболя и кръст и крака да вдигам тежки деца,при все че съм работила физическа работа, да сменям памперси,да чистя един не малък терен и да събирам играчки по сто пъти на ден,тази,с която се работи никога не кара децата да си прибират играчките и постоянно ми измисляше разни задачи,в петък ме накара да мия стените на тоалетната,някои черни места не можеха да се измият,в което после и тя самата се убеди,обаче аз свърших работата два пъти,ако останех още време докато си намерят човек,имах опасения,че ще ме стегне дископатията и няма да мога да работя и друго.С намерение съм да се оплача и моля всеки,който е преживявал подобно нещо тук в Канада да ми пише.
Публикувай отговор