Ева - самолетни билети - НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ НЕЯ!!!

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Аватар
lio_gets
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 12:12 pm
Местоположение: Пловдив / Hull (Gatineau)
Обратна връзка:

Ева - самолетни билети - НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ НЕЯ!!!

Мнение от lio_gets »

Не купувайте от нея.
Миналата година купих билети Монтреал - София, февруари, за лятото с Луфтханза. На отиване нямаше никакви проблеми.
На връщане обаче ни изненадаха че Луфтханза са променили условията за багажа и максимума сега е 23кг. Ние естествено си бяхме нагласили куфарите на 32. Това съответно ми струваше 80 евро за свръхбагаж.
Като се прибрах, реших да звънна и да я попитам как така след като има промяна не ни е казано при закупуването на билетите.
Отговора беше: "Ами ние пратихме и-мейли на НЯКОИ. Вие не сте ли получили???!!!". След което бях насочен да се обърна към Луфтханза (за какво ли). Като попитах за координатите им, ми беше отговорено: "Ми те са в Интернет, там може да си ги намерите". И ми затвори телефона.
Не знам дали съм се интегрирал прекалено много към канадските стандарти на обслужване, но за момент се почувствах все едно че съм си в родното БГ.
Да не говорим че като се обаждах преди да купя билетите за информация, ми каза: "На кой номер ми звъните? На тол-фрии? А, значи е за моя сметка!!! Ами това мога да ви кажа ... имам клиент на другата линия ..."
ХОРА, НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ НЕЯ !!!
Do your best, look back, then see how you can do better next time.
Публикувай отговор