Bell razbira se

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
NIKON
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Дек 14, 2006 8:31 pm

Bell razbira se

Мнение от NIKON »

Predi 3 godini kolega ot Bg doyde predi semeystvoto si da se ustanovyava v Montreal.
Tova ne se polu4i, pribra se v rodinata. Ostavi mi pari da pokriya Hydro i Bell fakturite koito logi4no pristigat sled negovoto zaminavane obratno.
Hydro sa perfect. Oba4e na6ite priyateli ot Bell go byaha 4ardjili basnoslovna suma za razgovor s Baltimore (na tuka6niya kontinent - mislya nad 3 dolara na minuta).
Osven tova go byaha 4ardjili i za afficheur - call-display serviz. Za dva mesetza po 8 kinta.
Poneje znam 4e sa izdignali "Service a la clientelle" "Customer Service" na nebivala vistoda na nefunktzionalnost re6ih da opitam da oborya 16-te dolara za call-display.
ZAGUBIH POVE4E OT EDIN RABOTEN DEN. RAZKAZAH ISTORIYATA PONE DUZINA PQTI NA RAZLI4NI SLUJITELI, KOITO SLED IZSLU6VANE MI KAZVAHA - AMI PLATETE GI SEGA, PQK NIE 6TE VI GI VQRNEM POSLE...
ILI VIE NE STE POPADNALI NA TO4NIYA DEPARTMENT, SEGA 6TE VI SVQRJA, I PAK - PLATETE GI SEGA I T.N.
NE MOJAH DA NAMERYA EDIN 4OVEK S DOSTATQ4NO AVTORITET DA MOJE DA GO RE6I PO TELEPHONA.
TOYA KOYTO NAMERI TAKQV 6TE GO 4ERPYA!!!

Naskoro edin priyatel mi kaza 4e minal pak na Bell 6toto Videotron stanali mnogo nagli kupuvayki tova i onova i t.n. Sqglasen sqm 4e nie si mislime 4e ima konkurentziya na toya kontinent, no dokolkoto razbiram tya sq6testvuva mejdu restoranti i drug sreden i dreben business.
Ta v moment v koyto nyamal karta, i dopqlnitelniya mu long-distance carrier ne uspyal da go svqrje, toy re6il da zvqnne direktno 4rez BELL tuk na kontinenta.
Nyama smisql da prodqljavam - okolo 250 dolara nepredvideni v mes4niya budget sqzdavad golyam discomfort.

Predi godini BELL zakypiha CVT - ili kontrolniya paket ot aktzii.
Tova byaha novinite v 11 p.m. koito gledah redovno - mejdunarondni i canadski novini.
Edna ve4er okolo sedmitza sled obyavenoto zakupuvane, po novinite obyaviha 4e horata tryabva da vnimavat da ne polzuvat telephonnite karti, za6toto mojelo da bqdat iznenadani nepriyatno - mnogo skqpo izlizalo kogato se obajda6 na mobilen telephon v druga dqrjava.

Moga da dam o6te primeri.
Preporq4van na novopristiga6tite da proveryat VIDEOTRON, ATT ili ako ima drugi alternativi, no da izbyagvat BELL.
Horata or BELL 6te vi zaka4at servizi ot koito nyamate nujda, takiva koito vqob6te ne vi tryabvat i pri tova 6te izpolzuvat vsyaka indikatziya za ne-dostatq4no poznavane na ezika da slojat o6te takiva.
U4ete si ezitzite i tqrsete drugi telefonni provideri.

Cheers
Публикувай отговор