Oще за CANADIAN TIRE

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Заключено
sim_e_on
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 11:16 am
Местоположение: Mississauga
Обратна връзка:

Oще за CANADIAN TIRE

Мнение от sim_e_on »

Ще добавя нещо от собствения си experience в Canadian Tire. От колеги и приятели знам, че авто-услугите им са на много ниско ниво, но нямах избор, когато спуках гума късно вечер и те бяха в общи линии единствените, които работеха.
Първо, цялата процедура, която отнема не повече от 10 минути, трая 2 часа и половина. Повечето от които чакане да ми дойде ред, макар че изобщо не се виждаше да има други чакащи. Все пак работата беше свършена, като ми се обясни, че проблемът е бил във вентила, който се е скапал. Разбира се, новият вентил, който сложиха, беше толкова евтин, че изглеждаше като вентил на велосипедна гума. Сметката възлизаше на някъде към $35-40 ( :eek7: ), а тъй като традиционно се съмнявам в качеството на техните услуги, си направих труда да проверя НА РЪКА дали са ми завити болтовете на гумата преди да потегля. Оказа се, че един от тях НЕ Е (въртеше си се съвсем свободно), и на моята забележка, че един от болтовете не е затегнат, ми отвърнаха "Кой точно?"...
На следвашия ден заварвам съобщение на телефонния си секретар от сладурите, които ме питат колко съм доволен от тях. Направих си труда да се обадя, но отсреща - никой. На свой ред оставих съобщение, на което никой не е обърнал внимание.
Заключено