Bell

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Заключено
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Bell

Мнение от AnnaR »

Имам резидентна телефонна линия към въпросната фирма от няколко месеца. Постоянно получавам чести позвънявания, на които като отговоря се включва факс сигнал, а като ме няма, се включва секретаря и все същото. Това се случва и в 2-3ч посред нощ. Многократно съм званяла на компанията да се оплача, че това е истински тормоз и да разбера номера, от който идват. Служителите отказват да ми го дадат, казвайки, че даже и те не могат да го проследят, "защото НЕ съществувала такава апаратура", а да не говорим да го блокират, както аз искам. Въпреки всичко, сърдечно ме съветват да си пусна клип за 7$ на месец и по този начин съм могла да разбера, откъде идват позвъняванията. При отказа ми да го направя и обяснения, че щом с клип мога да разбера, то за тях още по-лесно да го разберат и да блокират номера, ми се казва, че това е единствения начин. В последния ми опит за оплакване миналата седмица, служител ми даде някакъв "специален" номер, който ми струва 2.50$ обаждането, на който трябваше да званна веднага след като имам позвъняване с факс сигнал и оттам техник трябваше да ми каже номера, от който ме тормозят. Направих го, но техника ми обясни, че това бил специален номер "скрит" и че нямало как да го разпознае. След хиляди оплаквания от моя страна, въпросният техник ме посъветва отново да си пусна клип. За пореден път отказах, тогава ми предложи да съм си изключвала телефона от мрежата през нощта и така съм щяла да си разреша проблема.
Заключено