Данъчни декларации и финансова консултация - Даниел Кътев

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Данъчни декларации и финансова консултация - Даниел Кътев

Мнение от pumpy »

Тъй като раздела е за това, от какво сме доволни искам и аз да напиша моите 2 цента за Даниел Кътев.
Той ми прави декларациите и ме представлява пред CRA и Revenu Quebec вече 9 години. ВИНАГИ ми е изкарал по-голям refund, отколкото аз съм в състояние да си "докарам" правейки го сам. А аз обичам цифри и чета адски много данъчна информация. Тези 40-80 или 100 кинта или колкото плащам (моето семейсто е от двама работещи и две деца) се връщат многократно, благодарение на максималния законно разрешен refund.

Никога не съм се замислял, колко прави някой "за моя сметка" защото той ги печели с труда си. Ако този труд ми "носи" ползи, аз съм готов да платя колкото ми поискат без да се замислям, защото и в моята сметка има повече. Аз не плащам за "работа с компютър", аз плащам за ЗНАНИЯ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ. И плащам по същия начин на българи и небългари, това няма значение, важното е когато плащам и за мен да има повече. В сферата на финансите до сега не съм намерил по-добро решение. Нямам намерие и да търся, защото съм доволен и не ми се експериментира с парите ми - аз си ги уважавам.

И моя личен съвет: Даниел Кътев е много полезен и през годината, когато планирате доходите си. Следващата година може да е късно за някои стъпки, така, че чека ви от CRA е по-голям. Планира се предварително, не следварително ;)
Публикувай отговор