Canadian Tire.

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
Marginal39

Canadian Tire.

Мнение от Marginal39 »

Та след като не намерих никаква похвала тук за тая верига реших да напиша 2-3 реда за тях.
Първо бих желал да спомена великите им намаления които нямат равни (25, 40 та дори и 60% от редовната цена).
В повечето случаи като намалят нещо нямат равни, бият по цени (и качество) дори и Costco.
Да не говориме че гаранцията на ръчните инструменти Mastercraft която те единствени продават е непобедима (до живот, независимо какво сте правили или не сте правили с инструмента).
Никога до сега като съм занесъл нещо за сменяне или връщане на пари не съм имал проблеми (за разлика от други магазини).
Snap-On които уж правели най-великите инструменти са ми създавали толкова главоболия че мислех да ходиме с тях да кръстосваме шпаги в съда даже относно една трисчотка 1/2 инч.
Та призовавам преди всичко новодошлите да отидат да хвърлят 1 поглед в магазина или онлайн на: [/url]www.canadiantire.ca яки далавери и качество.

Публикувай отговор