Марио-автоинструктор

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
galyana
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 08, 2008 10:26 am
Местоположение: Montreal

Марио-автоинструктор

Мнение от galyana »

Аз съм доволна от Марио като aвтоинструктор. Знам, че някои от вас ще бъдат отегчени, че пак повтарям тази тема, но Марио наистина го заслужава. Той е автоиструктор, който с безкрайно търпение ще ви НАУЧИ да шофирате безопасно и съгласно правилата. Човек с чувство за хумор, който подкрепя обясненията си с реални случаи от своята практика, помагащи за по-доброто запаметяване на изискванията. Тактичен, съобразяващ се с всеки обучаващ, Марио умее да открие грешките на всеки и да фокусира практическите упражнения така че тези грешки да бъдат преодолени. Показва маршрутите за изпит като набляга на местата-капан, за да бъде преодоляването им без грешка. Говори освен български и руски, английски, френски и испански. Един друг плюс-изпитващите вече познават Марио като добре подготвящ инструктор.
Всички тези хубави думи са напълно заслужени и без преувеличения. От моя личен опит мога да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Марио, защото успях да си взема от първият път практическия изпит на Henri-Bourassa и то при изпитващ, който скъса преди мен двама души (за изпита се чака дълго).

За връзка с Марио може да му позвъните на:

514-585-6109
Публикувай отговор