Rent a car в Бг-то

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
Аватар
ioiobg
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 3:03 pm

Rent a car в Бг-то

Мнение от ioiobg »

Ето това са координатите на човка с колите: Георги, тел. 02 8262687, gsm: 0878262687, намира се в София, Люлин 7-ма част - на мен ми даде Opel Astra комби май беше '97-ма модел за 10 дена х20лв/ден.
Каза че имал 20-ина коли не разбрах обаче дали има някоя автоматична, ама е на сега само тоя опел и един друг бяха останали.
Колата се оказа не лоша, малко се лашкаше по завоите-явно амортисьорите беха поизпуснали, ама нищо съществено.
Взе ми и капаро 200лв. кето ми обясни е ако направя нещто по колата и е по моя вина - заминават при застрахователя- един вид deductible.
Та ето значи как се развиха нещата преди и след това:
Значи отидох там с жената и бебето и пуснах дума сред приатели да ме уредят с кола за 2 седмици да си возим семейството. Friend-a дето обикновено ми дава некоя от неговите (фирмени) каза е ти на един Шевролет Лумина само требе нещо на сервиз да идеш свещите да му смениш. Добре че мина един друг познат дето го карал това чудо и каза аман заман с дете тоя ковчег ти не трябва , дай имаме познати в Мото-Фое щв те уредим с нещто качествено за без пари. Обадиха се и хъката-муката викат има кат за тебе Форд фиеста страшна за 35 евра на ден. Аз им викам бе кажете му на тоя аз тая фиеста не щем да я купувам и си зех един вестник и звънах на 4-5 обяви за коли под наем и така се стигна до тая пич- Георги. Та зех му колта значи за 10 дена, карахме насам натам из града и по некакви села че се оказа гергьов ден и и врътнах към 1000км за 150лв. бензин .
Последния ден отидох , върнах му колата, тои зе че ми върна капарото, каза ето на сега си редовен клиент другия път ще ти дам едно волво с намаление, здрависахме се и айде по живо по здраво.
Така че ако се чудите от къде и как да се уредите с автомобил - ето ви една НЕ 35 еврова алтернатива.
DISCO до зори!!!
Публикувай отговор