Автоинструктор - Марио

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Автоинструктор - Марио

Мнение от milla »

След като видях начина на обучение на Марио, се убедих, че да си автоинструктор за хора като него е като дарба. На какво съм свидетел всеки учебен час:

- Изключително спокоен и прецизен за всяко обяснение, а и напомняне, свързано с правилното безопасно поведение на шофьора по време на пътя и с изпита по кормуване;

- Разяснява много добре изискванията за коректно шофиране (особено нужно за начинаещи като мен), което ми помогна за голяма яснота и подреденост за предстоящите действия по време на всяка маневра по пътя;

- Още с първите три часа успя да ме научи как да управлявам автомобила като набляга на тренировки в различни маршрути, подходящи за автоматизиране на действията, при които се среща най-големи затруднения или грешки;

- Липса на критикарско и нервно отношение, изключително уважителен;

- Това е човек, който може да вдъхне увереност в собствени възможности дори и на най-притеснения ученик.



Още предимства:

- Изгодни цени, особено в сравнение с братята руснаци

- Дава стабилна подготовка за изпита като показва и изпитния път, независимо на кои от оторизираните места е решил да се яви ученика

- Урежда с дати за изпита

- Говори не само български, но и английски, френски и руски.

- Колата му е Toyota Corolla и се управлява много леко



За връзка с Марио може да му позвъните на:

514-585-6109



И както забелязвам напълно справедлив е добрия отзвук за него, защото ето какво прочетох, написано и от други съфорумци, споделили своето мнение - ТУК
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Публикувай отговор