Нотариални услуги

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
Аватар
shark6286
Мнения: 229
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 5:17 am
Местоположение: Calgary

Нотариални услуги

Мнение от shark6286 »

Дoволен съм от нотариалните услуги на

Michael P. Hartney
B.A., B.Ed., L.L.B.
BARRISTER, SOLICITOR, NOTARY PUBLIC

#2003, 2411 - 4th Street NW
Calgary, Alberta T2M 2Z8

Tel. (403) 282-4544
Fax. (403) 284-4503
Email: m.hartney@shaw.ca


Търсех нотариус за да завери документ, че детето може да лети само с мен без майка си в едната пoсока и с друг, човек който не ни е роднина в другата. Документа е Declaration of parental consent. Документите за два защото са с различно съдържание.

След като прозвъних 5-6 нотариуса и чух цени между $30 и $60 и това че няма кой да ми обърне внимание в следващите две седмици или, че те ще ми звъннат на другия ден да ми назначат час, най-накрая попаднах на човека по-горе.

Дадох данните по телефона. След по-малко от час бях в офиса му. Документите бяха готови. Прегледахме ги за грешки. Човека ни обясни защо се изисква такъв документ, кой може да ни го поиска, посъветва ни да имаме повече копия. Подписахме се пред него, той се подписа, сложи едни червени печати. Даде ни по 3 екземпляра (оригинали) от двата докумета - общо 6. Направи допълнително още ксерокопия, Сложи всичко в един жълт плик с две фирмени химикалки и ни пожела успех. По телефона се бяхме разбрали за $30. Аз очаквах че ще трябва да платя $60 за двата документа. Каза, че му дължа само $30. Аз нямах точно и му подадох $40. Видя, че имам $5 и ми каза да му ги дам и ми варна $20. Попитах дали е сигурен че $25 са достатъчно и той каза, че са достатъчни.

През цялото време беше много любезен и предразполагащ, разговора беше много непринуден, но без да бъде прекалено фамилиарен.

Останах доволен защото свърши работата бързо и на добра цена. Препоръчвам го на всеки, който има нужда от подобни услуги. Адреса и телефона са дадени по-горе.
"Life is the art of drawing without an eraser." - John W. Gardner
Публикувай отговор