FIDO Customer service

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Заключено
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

FIDO Customer service

Мнение от c200 »

Много ги псувах в началото на историята, но свърши добре, затова пиша тук, а не в раздела за лъжци и мошеници :)
Имам си GSM телефон с prepaid service на FIDO. Зареждам си ваучери онлайн, покритие има, услугата е добра. Плаща се и за входящи разговори естествено (туй не е добре), което създаде и проблема. Накратко - някой ми звънна от Skype акаунт, говорихме 30-40 секунди и мрежата на FIDO отчела 55 минути, т.е. докато не ми изгоряли всичките 16 $, които имах на сметката си.
Обадих им се да разследвам случката и още на третия път ми възстановиха паричките (е, направиха си устата че е за последно, ама аз не обръщам внимание). Бях засякъл и от двете страни - и от менюто входящи разговори на моя телефон и от лог-файла на отсрещния Skype акаунт че съм говорил 37 секунди. Оставаше грешката да е в мрежата на FIDO. Спориха само първите две каки, третия път се предадоха без бой, пък се бях нагласил за големи скандали.
Това е. Друг път като ми звънят от Skype ще взема да изключвам телефона за 1 минута след разговора :)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Заключено