Доволен от Winners

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Заключено
todoto

Доволен от Winners

Мнение от todoto »

Ами имах грешката да си купя от Winners обувки Clarks за 80$, не че не са произведени в Китай (иначе цената им е по 2 или три отгоре) ама смятах, че поне имат качествен контрол на материалите, освен това са шити и т.н. . Абе първия месец добре и удобни, ама след около два месеца усещам, че едната пропуска вода и каква беше изненадата ми като видях че подметката се пречупила. Това ми се е случвало и в България и то няколко пъти, ама тук от Winners с обувки Clarks не очаквах :? . Както и да е тук си вали и човек трябва да има здрави обувки :) . Та днес реших да видя дали ще стане връщането, щото все пак гаранционния срок беше само един месец. Това ми се е случвало в БГ и резултата е бил: "- Господине гаранционния срок на обувката е един месец" :cry: .
Каква беше приятната ми изненада когато ми върнаха обувката само при намека че това е Кларкс за 80$ на около два месеца. Просто ми предложиха да си избера други за същите пари или да ми върнат парите.
И това при условие, че гаранционния срок беше изтекъл с месец и половина.
Заключено