Смяна на масло в Уол-Март: Супер доволен

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Заключено
foxxbatter

Смяна на масло в Уол-Март: Супер доволен

Мнение от foxxbatter »

:D Дойде време и аз да се изкажа в този форум, която всъщност признавам е добра идея на Хемоглобин.

Така по темата:
Някой ми спомена че Уол-Март имало страхотни предложения за обслужване на коли и още повече не гледали да те натоварят с допълнителни разходи. :shock: Намръщих се честно казано, ама си викам като дойде време ще пробвам и ей ме на вчера. :idea:

Без много чакане, влизаш оставяш колата, даваш ключовете и чевръсто 2-3 момчета без да се мандахерцат за 1 час всичко оправиха.

Цени за смяна:
* С някаква марка на Уол-март: $20;
* Пензойл натурално: $28;
* Пензойл синтетично: ~$50;
Безплатно ви проверяват разни дребни работи по колата които са включени в цената. :P + стикер за следваща смяна + детайлен протокол по проверките и смените.

Допълнително, ако искате може за $10 да ви измият картера от старото масло (казаха ми препоръчително на 4-5 смени). Казах: не; те: няма проблем. Използвах момента обаче да си сменя чистачките които също безплатно ми бяха сменени за 5мин.

Ако искате може да стоите и да си губите времето като си гледате как ви оправят колата, ако искате може да си бродите из магазина. Достъпът до гаража е позволен и за публиката си има място.

Приятната добавка: за мен лично е че гледат да не ви сядат на седалката с мръсни дрехи -- нещо след което на светлата дамаска на моята кола миналия път трябваше да я мия след като направих грешката да ходя в някакъв маргинален гараж.

Та това е - аз съм си много доволен и наистина учуден. :thumbsup: Ако искате опитайте и вие.

Дисклеймър: Темата е за ваша информация като историята се разви вчера 6-дек, Уол-Март "Ст. Леонар", Монтреал.
Заключено