Авторсервиз "Роза"-ДОБРИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Заключено
Аватар
Hemoglobin
Любим форумец
Любим форумец
Мнения: 447
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 9:03 pm
Местоположение: Само в самолета съм си у дома.
Обратна връзка:

Авторсервиз "Роза"-ДОБРИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ

Мнение от Hemoglobin »

Тъй като навремето се посмена сервиза Роза на ВЛадо с лошо, до скоро ме беше страх да го посетя дори.

По миналата седмица обаче се престраших.
Нека започна със края:

Доволен съм от работата в сервиза. защо?

1. Първо, дадоха ми среща на другия ден (или същия вечерта, аз предпочетох другия) - за разлика от тях в повечето местни сервизи ще си чакате някъде между 7 дни и 7 геологически епохи за да ви дадат среща.

2. КОгато отидох колата почти веднага бе качена на крика - в няколко други метсни сервизи които съм посетил са ми давали среща за 8 часа (напр.) и съм дремал до 9 - 10 преди да се сетят, че е време за работа.

3. Още на предния ден, собственика ми даде по телефона цената за услугата - за разлика от предните ми изживявания с други юнаци "мииии не мога да викажа нищо докато не я погледнем" (а става дума за рутина като смяна на свещи напр.)

4. МНОГО ВАЖНО
Цената ми бе даден за услугата, А НЕ ЗА ЧАС РАБОТА.
Пример от Цанадиан Тире, там ми казаха толкова е на час , един час ще отнеме това, качиха я на крика, и мотьора отиде някъде където щастливо прекара 45 минути после за 15 мин свърши услугата и ето ти на 1 час работа.

5. ОЩЕ ПО-ВАЖНО
Засега нямам никакви коментари освен добри по потношение на качеството на изпълнената работа. Направи ми и впечатление това, че съвестно се огледа часта (която аз бях купил предварително) за фабрични дефекти, забелязаха, че определна завършителна работа по нея не бе доизкусурена (няма да споменавам точно какво) и я направиха на място преди да я сложат. По късно друг механик потвърди компетентността на такова действие.

П.С. Бях споменал навремето когато предложих този раздел на сайта да може да се пишат и добри впечатления... така че абстрахирайте се от името на форума когато четете това.
"Бързата кучка слепи ги ражда"
българска поговорка
Заключено