Въпрос за имиграция в Манитоба

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Subsense
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Фев 16, 2019 2:54 pm

Въпрос за имиграция в Манитоба

Мнение от Subsense »

Здравейте на всички.След неуспешен опит за легална имиграция в САЩ (отидох при българи и получих нож в гърба) преди няколко седмици се поразчетох из интернет за Канада и открих доста теми и публикации за имиграция в Манитоба и колко лесно било.Чета навсякъде из официалните сайтове, но не ми става достатъчно ясно как стой въпроса за легална имиграция за мен и семейството ми(по сложно ми се вижда от американските сайтове).Нямам висше образование (съпругата ми е със специалист бакалавър).Та искам да попитам ако някой има време и му се занимава да ми помогне да си разясня какви са стъпките които трябва да предприема за да работя и живея в Канада,Благодаря предварително !
ARES
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:28 am
Местоположение: МАРС

Re: Въпрос за имиграция в Манитоба

Мнение от ARES »

Пробвай емиграция в Северните територий, там няма да има кой да ти забие нож в гърба!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос за имиграция в Манитоба

Мнение от pumpy »

Започни с този сайт. Когато нещо, конкретно не ти е ясно от него си води бележки. И питай тук. Но внимавай, тук пишат масово и само българи, а с твоята нагласа е много вероятно да получиш пак "нож в гърба". И забрави за тази част от поста си: "колко лесно било" - на "тръстиката" лесно няма. Успех
Winnipeg
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 3:36 pm

Re: Въпрос за имиграция в Манитоба

Мнение от Winnipeg »

Виж фейсбук страницата и групата за Манитоба доста от САЩ без статут се уредиха
https://www.facebook.com/BulgariansinWinnipeg/
Публикувай отговор