Купуване на дипломи в БГ

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Sanfrancisco07
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Ное 07, 2018 8:11 am

Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Sanfrancisco07 »

Здравейте на всички, искаме да кандидатстваме по програмата Акпрес Ентри, отговарям на всички критерии за години и Иелтс и събираме точките за имиграция. Единственото нещо което ни трябва е да си купим дипломите за висше образование. Търсим надеждна връзка която да ни свърши работа защото има много измамници. За тези които ще коментират глупости дали има такова нещо като да си купиш диплома и как може така ще кажа предварително не се излагат обществена тайна е че дипломи се купуват в България, наскоро разкриха как се копува Българско гражданство а какво остава за някакви си дипломи. В България с пари всичко се купува. За тези които могат да помогнат с достоверна информация и контакт на такъв човек моля пишете на лично. Благодаря за вниманието.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от agent Ozo »

Моля, пишете тук или на лично какви дипломи ви трябват и колко давате за една диплома.
Моля, имайте предвид, че ако искате и академична справка, цената се увеличава.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Sanfrancisco07
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Ное 07, 2018 8:11 am

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Sanfrancisco07 »

Здравейте по принцип ни трябват дипломи за висше образование за 2ма човека. За единият са нужни Бакалавър и Магистър. За вторият човек е нужен само Бакалавър. Тоест общо 3 дипломи. В никакъв случай няма да рискуваме да закупим 3те наведнъж. Ще рискуваме с една диплома и ако тя мине на всички и станции където трябва да мине тогава със сигурност ще купим и другите 2 дипломи от същото место и човек. Така че който ни продаде една читава диплома си гарантира продажба на още две. Дипломите трябва да са заведени в регистрите на Мон да са с апостил от новата агенция НАЦИД, да имат академична справка и приложение и най важното от всичко да мине дипломата успешно приравнява е и да бъде призната от WES фирмата за приравнява е на дипломи в Канада. За сумата ще предложи този който предлага дипломите а не този който го купува.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от ablood »

Това е доста забавно. Търсиш фалшификатор, който обаче да не бил "измамник". :)

Такава делавера не става с анонимни обяви по форумите, а между хора , които се познават и си вярват. Тоест, ако няма кой да гарантира, че не си ченге/журналист вероятността да платиш торба пари срещу принтиран лист е над 99%. Или разчиташ, че някой ще ти даде време да пробваш фалшификата преди да платиш защото обещаваш още 2 покупки "със сигурност"? Wow!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
ARES
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:28 am
Местоположение: МАРС

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от ARES »

:D :D ;) ;) Защо не си пиете хапчетата мили хора, все пак става въпрос за собственото Ви ментално здраве! :D :D :D
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Pyrelight »

Здравейте!
Виждам по ника ви, че сте потенциален заселник във Фриско, както и че симпатизирате на една личност с първо име Джеймс.
Та да си дойдем на думата.
Първо да се представя: Аз съм форумният психолог. ;)
Имам да ви задам един единствен въпрос преди да пристъпим към действие и разчитам на пълно съдействие от ваша страна.
Вие мотор карате ли? :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Marto »

Стига бе хора, това е честен мошеник. Заслужава все пак някакво уважение.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Koko »

Sanfrancisco07 написа:Здравейте на всички, искаме да кандидатстваме по програмата Акпрес Ентри, отговарям на всички критерии за години и Иелтс и събираме точките за имиграция. Единственото нещо което ни трябва е да си купим дипломите за висше образование. Търсим надеждна връзка която да ни свърши работа защото има много измамници. За тези които ще коментират глупости дали има такова нещо като да си купиш диплома и как може така ще кажа предварително не се излагат обществена тайна е че дипломи се купуват в България, наскоро разкриха как се копува Българско гражданство а какво остава за някакви си дипломи. В България с пари всичко се купува. За тези които могат да помогнат с достоверна информация и контакт на такъв човек моля пишете на лично. Благодаря за вниманието.
След като в България с пари всичко се купува, защо не си купите имиграционни визи направо?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Sanfrancisco07
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Ное 07, 2018 8:11 am

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Sanfrancisco07 »

:censored: За това поясних такива неподготвени :censored: като вас да не отговарят. Единствено хора които имат такъв контакт и могат да помогнат.

Мод. едит: Предупреждение към потребителя - мерете си думите, защото следващото подобно нахвърляне срещу други потребители на форуме ще доведе до принудително отстраняване!
Sanfrancisco07
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Ное 07, 2018 8:11 am

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Sanfrancisco07 »

Смешни душици, написал съм нещо конкретно! Такива мишки като вас не са ми нужни да църкат. Да пишат само такива които могат да помогнат!
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от speedy »

Sanfrancisco07 написа:Смешни душици, написал съм нещо конкретно! Такива мишки като вас не са ми нужни да църкат. Да пишат само такива които могат да помогнат!
Да си жив и здрав и със здраве да си ползваш дипломите. Предпочитания има ли - лекар, ядрен физик, езиковед?
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
ARES
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:28 am
Местоположение: МАРС

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от ARES »

ОК, сега сериозно. Мога да ти продам някоя от моите дипломи напр. Финанси от УНСС. Доказано стават за имиграция в Кебек( знам от личен опит), все пак и аз съм имигрант. :D
Само трябва да смениш снимката и да подправиш имената(става с карфица). Цената е не по малко от 10 К, все пак идваш в богата държава.
Очаквам с нетърпение да осъществим сделката ;) моля на лични за плащането.
Цената е в КАД! :D :D :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от roumensp »

Sanfrancisco07 написа:искаме да кандидатстваме по програмата Акпрес Ентри
Sanfrancisco07 написа:Дипломите трябва да са заведени в регистрите на Мон
Това май е доста трудно. Без него може и да стават за "Акпрес Ентри", ама за друго едва ли. :D

По-добре си купи една бейсик, нерегистрирана в МОН и я ползвай да станеш доктор в Германия, в ЕС не дълбаят толкова надълбоко. Или пиши на лични на joro от тоя форум да ти обясни, че да живееш и работиш в Канада вече не ти трябва виза и само ще си хвърлиш парите на вятъра.
Sanfrancisco07
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Ное 07, 2018 8:11 am

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от Sanfrancisco07 »

Roumensp Канада премахна визовият режим за Българи и Румънци сега можем да пребивава е максимум 6 месеца като туристи. Но за пръв път чувам че можем вече да живеем и работим там без виза тъй като статут турист нито ти дава право да живееш там нито да работиш.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Купуване на дипломи в БГ

Мнение от roumensp »

Питай joro на лични като не вярваш.
Публикувай отговор