Дата и час: Сря Юни 26, 2019 3:51 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 5:36 am 
Аватар

Здравейте,
От доста време Канада ми е мечта и след дълги опити да убедя Любимия (не искаше и да чуе) най-после той сам пожела. Та в момента съм в процес на събиране на информация. Доста неща изчетох, форуми, официалния сайт, други разни източници, но в крайна сметка някои неща ми останаха леко неясни. Честно, на моменти имам усещането, че колкото повече се ровя, толкова по-объркано става. Но се надявам тук да намеря помощ или поне да ме насочите къде да потърся :$
Моля, не ме нападайте, въпросите ми са свързани с процедурата след 67то точки, която чисто хипотетично сме минали. Да не влизам в подробности, надявам се да се получи. :)
Първо - въпрос относно стажа. Колко време назад трябва да се опише/докаже. Знам, че са нужни 3 години за максимума точки, но от предишния стаж всичко ли се пише? Справка от НОИ ще бъде ли достатъчна (трябва ли да е преведена), някои от фирмите в които съм работила вече не съществуват.
Писмото от работодател - мернах някъде из форума образец, но ако ми откаже?
Proof of funs - какъв тип бележка от банката искат (знам че трябва 6 месеца назад), само на титуляра или и на двамата съпрузи? Може ли част от парите да са от кредит? И ако има стари заеми, задължения в миналото (вече погасени, в смисъл лошо кредитно досие) проблем ли е?
Благодаря предварително и се извинявам за романа! Хубав ден на всички! :rock:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]