Въпрос за Имиграция при Близки

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Gyokhann7
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Мар 20, 2016 2:52 pm

Въпрос за Имиграция при Близки

Мнение от Gyokhann7 »

Здравейте! Имам близки в Канада т.ест Леля и Братовечеди... Това означава ли , че имам някакъв начин на имиграция в Канада така как да го кажа смисъл нали имам близки това плюс ли е или няма значение дали имаш близки или не за всички е еднакво за имиграция в Канада. Говориме с леля за това обаче и тя не е много запозната ако може малко помощ :) Те се намират в Торонто и всички работат искам да кажа , че не е проблем спонсорирането.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Въпроз за Имиграция при Близки

Мнение от optics »

Лелята и братчедите може да са от някаква полза (зависи какво искат и какво могат да ти предложат) чак когато си вече дошъл. Преди това не. Освен ако имат фирма която докаже че няма канадски кандидати за работното място което им трябва а пък ти си точно с необходимата квалификация -- тогава става. Тогава си дошъл само след 2-3 месеца чакане. Но ситуацията трябва НАИСТИНА да е така. С шмекерии не става.

А между другото тая леля от Марс ли е паднала в Торонто? Щото аз не мога да се сетя за някой тукашен българин, дето роднина да го пита как да дойде и тоя да му каже - еми не знам, вземи ти да видиш. Имай едно наум, че лелята може да няма особено желание да ти помага. Както и аз имам едно наум, че може да се гъбаркаш с въпроса тука - и преди сме имали такива случаи.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Sunflower
Мнения: 109
Регистриран на: Чет Дек 01, 2011 6:38 am

Re: Въпрос за Имиграция при Близки

Мнение от Sunflower »

Лелята, ако е сестра на майка ти или баща ти, може да ти донесе малко точки при кандидатстване. Не може да те спонсорира!
Landed: 25.06.2016 Toronto
Публикувай отговор