Доказване на трудов стаж - писма от работодател

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
danimrb
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Ное 12, 2015 5:54 am
Местоположение: Бургас, България

Re: Доказване на трудов стаж - писма от работодател

Мнение от danimrb »

Благодаря ти Anna.N,
аз ще съм водещия кандидат. За Express Entry засега не мога да събера достатъчно точки, тъй като съм пораснал повече от масовите кандидати:))) Ще се явявам на IELTS през Май с опцията, ако мога да изкарам CLB9(ако не на всичко, поне на някои от модулите:).
Иначе стажа от този работодател ми е от 2005-2007, но пък с него ще мога да се класирам за една от провинциалните, където се дават максимум точки за 10 години стаж, а на мен ми се събират толкова с този работодател. Това ми е резервен вариант, но ще събера документи и за него:)
За вид на reference letter да използвам варианта на spaneva от по - назад в темата, или?
"You may not earn a lot of money, but you may be worth a lot as a person!"
Аватар
Anna.N
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 2:46 am
Местоположение: Mississauga, ON

Re: Доказване на трудов стаж - писма от работодател

Мнение от Anna.N »

Това е основния формат да. Важното е да съдържа информацията, която изискват CIC.
"Life, as I see it, is not a location, but a journey. Life flows." Henry Ford
Lagrimma
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2016 8:32 am

Re: Доказване на трудов стаж - писма от работодател

Мнение от Lagrimma »

[quote="spaneva"]Не. Ето ти примерен вариант (откраднах го от друг форум :D ):


[quote]Company letterhead

Date



CERTIFICATE OF EMPLOYMENT


This is to certify that XXXXXXX has been employed by [i]Company Name[/i] as [i]Job title[/i] from [i]date[/i] to [i]date[/i].
(Salary - xxxxxxx per year, Annual Ticket and Full Medical Insurance Cover, Working Hours per Week: 40 Hours)

Job Responsibilities:

Accountabilities: write a brief description about your knowledge and skills of the declared NOC.

• Job duties
• Job duties
• Job duties
• Job duties
• Job duties





Yours Faithfully,



Name of line manager/HR manager
Designation
Email address
Company address
Mobile/Landline
company wesbsite[/quote][/quote]


Спанева, да те питам ти имаш ли мокър печат на референса?
spaneva
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 5:56 am

Re: Доказване на трудов стаж - писма от работодател

Мнение от spaneva »

Ох, при мен беше много сложно с това писмо. Понеже джоб дескрипшъна и договорът ми се водят конфиденциални, от човешки ресурси категорично отказаха да издадат такова писмо с описани вътре задълженията ми. Затова си изпратих нотариално заверени копия на договора и джоб дескрипшъна (без да ги питам) и към тях писмо от фирмата, в което пише от кога работя там, на каква длъжност и работно време, както и заплатата ми. Писмото е с изходящ номер и мокът печат.
Mariyan
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Окт 08, 2017 12:48 pm

Re: Доказване на трудов стаж - писма от работодател

Мнение от Mariyan »

РЕшил съм да се придържам към писмото на спанева? Въпросът ми е дали заплатата трябва да бъде дадена във валута и каква ще е тя (BGN или CAD)
Публикувай отговор