Cтаж и диплома

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Vesse
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 9:46 am

Cтаж и диплома

Мнение от Vesse »

Здравейте ,не можах да намеря в темите отговор на въпроса ми а и сега с този express pool съвсем не ми е ясно .та въпроса ми е трябва ли дипломата ти да е същата като опита който имаш или няма значение?защоти при мен е така завършила съм нещо но имам стаж повече от 7 год в нещо доста различно?
Благодаря предварително
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Cтаж и диплома

Мнение от valioiko »

Не! Няма изискване професионалният ти опит да е в сферата на висшето ти образование.
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Vesse
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 9:46 am

Re: Cтаж и диплома

Мнение от Vesse »

благодаря много за отговора!
Vesse
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 9:46 am

Re: Cтаж и диплома

Мнение от Vesse »

Здравейте имам друг въпрос за дипломата и не искам да пускам нова тема .въпроса ми е следният - ако си завършил другаде не в България каква е процедурата с легализацията.Например аз завърших в Испания в такъв случай трябва да легализирам дипломата в испанското посолство в Cофия и после в МОН в България?? Някой имал ли е такъв случай че не съм сигурна как точно да процедирам?
Благодаря предварително
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Cтаж и диплома

Мнение от valioiko »

Отиди тук: http://wes.org/ca/fswp/requireddocument ... ctryid=140 Можеш да избереш друга държава ако имаш диплома от такава.
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Vesse
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 9:46 am

Re: Cтаж и диплома

Мнение от Vesse »

Благодаря
Публикувай отговор