Proof of Funds -или доказателство за средства

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Vesse
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 9:46 am

Proof of Funds -или доказателство за средства

Мнение от Vesse »

Здравейте, искам да попитам тъй като не отрких точно такъв въпрос и съответно оtговор за федералната процедура за proof of funds - трябва да покажеш че имаш тези пари в сметката си и за колко време те трябва да са там застото все пак за семеътсво от 3-ма човека това са 18.000 долара не малка сума . Та въпроса ми е може ли да покажем че имаме тази сума в някакв момент и след това месец-два да си я изтеглим ? Просто ако някои ми даде повече информаця за тази част от процедурата ще съм благодарна.

мерси :)
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Proof of Funds -или доказателство за средства

Мнение от Leda78 »

Има хора, които постъпват точно така - взимат парите назаем, слагат ги в сметка, вадят документа и ги връщат. Както и да решите да постъпите, имайте предвид, че на влизане в страната имат пълното право да ви поискат отново доказателство, че ги имате тези пари и освен това - тези пари все пак наистина ще ви трябват за първите месеци на ориентация.

Но иначе прекият отговор на въпроса ви е - доказателството е официална референция от страна на банката, в която парите са на ваше име. Референцията трябва да е на английски, с официален печат и подпис и инфо за обратна връзка към банката (т.е. на бланка на банката). Тази референция струва различна сума в различните банки - от 20 до 80лв - за такива разлики говорим.

Успех!
Последно промяна от Leda78 на Пон Фев 16, 2015 11:10 am, променено общо 1 път.
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
Vesse
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 9:46 am

Re: Proof of Funds -или доказателство за средства

Мнение от Vesse »

благодаря за отговора
Публикувай отговор