Express Entry ?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Express Entry ?

Мнение от analgin »

Извинявам се за невежеството си, но искам да попитам това ли последната модификация за Skilled immigrants ?
Прочетох, че "As of January 1, 2015, to come to Canada as a skilled immigrant, you must use the Express Entry system."


Питането ми във връзка с човек, който беше тук, но се върна в България и сега е размислил, но е изгубил правата си. Ще трябва да започне от "0", работа тук ще му е подсигурена.
Благодаря за отделеното ми време.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Express Entry ?

Мнение от Koko »

analgin написа:Извинявам се за невежеството си, но искам да попитам това ли последната модификация за Skilled immigrants ?
Прочетох, че "As of January 1, 2015, to come to Canada as a skilled immigrant, you must use the Express Entry system."


Питането ми във връзка с човек, който беше тук, но се върна в България и сега е размислил, но е изгубил правата си. Ще трябва да започне от "0", работа тук ще му е подсигурена.
Благодаря за отделеното ми време.
Да, това е новата процедура - защо не разгледаш темите в под-форума за имиграция?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Express Entry ?

Мнение от analgin »

Благодаря, Коко
Там е много плявата. Днес ще се обадя на адвоката за да се заеме, но предпочитам и лично да погледна.

Ако предцениш премести я където и е мястото или я изтрии. За мен твоята информация беше повече от достатъчна (тази тема не ми е необходима повече), за което ти благодаря отново.
Публикувай отговор