Регистрирахте ли се вече за EXPRESS ENTRY 2015 ?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
partenieva
Мнения: 52
Регистриран на: Пет Юни 28, 2013 6:36 am

Re: Регистрирахте ли се вече за EXPRESS ENTRY 2015 ?

Мнение от partenieva »

Здравейте,

skwestarz: аз пуснах и express entry въпреки , че все още няма ни вест ни кост от процедурата от 01,05,2014. Никъде не пише , че не трябва да пускаш. Плюс това контактувам с една българка, която работи за CIC и черпя инфо от извора.

Успех
v_green
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Яну 28, 2015 9:41 am

Re: Регистрирахте ли се вече за EXPRESS ENTRY 2015 ?

Мнение от v_green »

partenieva написа:Здравейте всички,
@Леда - да питате и иска да вкараш ID ако имаш такова, но тъй като ние нямаме продължих с попълването. Относно това за ineligiby искам да ви кажа, че по новата система не ти казва какво не ти достига/ ако някой може да каже как се изчисляват новите точки 1200 тотал?????????????, че въобще не се ориентирам особено в сектора с трансферирането на точки/. Плюс това след като си направиш апликейшъна ти излиза инфо , че твоята апликация може да бъде отворена , разгледана или въобще да не е , могат да ти гледат само компетенциите или образованието зависи , кой какво ще търси .

Успех на всички.

Аз имах профил, който изтрих в последствие. Събмитнах резултатите, като реших, че ще отвори нещо в което да си прикачиш сканираните документи, апликейшъни и т.н. Това беше първия ден след като пуснаха системата. Защото на 1 януари преди тяхното местно време явно имаше бъг в системата им и ми отвори подобен прозорец - дори пишеше кои апликейшъни да прикача според посочената лична информация.
Но след събмитването на личната информация ми даде not eligible и съобщение. В което се изисква (провинциална номинация, акаунт в jobbank, покана от канадски работодател, тест за език, канадски трудов стаж) и още един куп глупости, които няма как да получиш от България без евентуално съдействие от някой близък в Канада или Бог знае как :) Ако някой има нещо да добави ще съм благодарна, защото едва ли всички кандидати имат тези неща...

Успех на всички! :)
Публикувай отговор