Търсим работодатели

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
ani 2
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Окт 06, 2014 5:07 pm

Re: Търсим работодатели

Мнение от ani 2 »

Na 40 godini sam i iskam az i moeto semeistvo da jiveem i rabotim v Canada. Moje li da me svarjete s hora ili organizatzii, koito mogat da mi pomognat. Trqbva mi pokana za rabota, za da mojem da zaminem, da rabotim i jiveem tam legalno. Zavarshila sam meditzina, а sapruga mi minno-geolojkiq universitet. Ima i deset godishen staj kato motokarist i shest godini kato mejdunaroden shofior. Mnogo shte sme Vi blagodarni, ako ni pomognete!

Ето и машинния превод на кирилица от модератор:

На 40 години сам и искам аз и моето семеиство да живеем и работим в Канада. Може ли да ме сваржете с хора или организатзии, които могат да ми помогнат. Трябва ми покана за работа, за да можем да заминем, да работим и живеем там легално. Заваршила сам медитзина, а сапруга ми минно-геоложкия университет. Има и десет годишен стаж като мотокарист и шест години като международен шофиор. Много ще сме Ви благодарни, ако ни помогнете!

МОД:
Сега внимавайте: В този, както и във всички български форуми които са ми известни не се толерира писане на маймуница.
Следващият път няма да си губя личното време а ще ви изтрия писанията ако продължавате така. Четете форума, четете уикито към него и питайте по-конкретно. Няма хора и организации които да ви помогнат. Ако имате желание ще си помогнете сами като четете и се информирате за изискванията и процедурите.


И още: Във всички форуми (вкл не-български) не се толерират хора които нищо не са прочели, а първо питат. Все едно да ида във форума на плувците и да напиша - момчета много искам да плувам на световно - кажете някакви хора и организации които биха ми помогнали.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Търсим работодатели

Мнение от Koko »

ani 2 написа:Na 40 godini sam i iskam az i moeto semeistvo da jiveem i rabotim v Canada. Moje li da me svarjete s hora ili organizatzii, koito mogat da mi pomognat. Trqbva mi pokana za rabota, za da mojem da zaminem, da rabotim i jiveem tam legalno. Zavarshila sam meditzina, а sapruga mi minno-geolojkiq universitet. Ima i deset godishen staj kato motokarist i shest godini kato mejdunaroden shofior. Mnogo shte sme Vi blagodarni, ako ni pomognete!

Ето и машинния превод на кирилица от модератор:

На 40 години сам и искам аз и моето семеиство да живеем и работим в Канада. Може ли да ме сваржете с хора или организатзии, които могат да ми помогнат. Трябва ми покана за работа, за да можем да заминем, да работим и живеем там легално. Заваршила сам медитзина, а сапруга ми минно-геоложкия университет. Има и десет годишен стаж като мотокарист и шест години като международен шофиор. Много ще сме Ви благодарни, ако ни помогнете!

МОД:
Сега внимавайте: В този, както и във всички български форуми които са ми известни не се толерира писане на маймуница.
Следващият път няма да си губя личното време а ще ви изтрия писанията ако продължавате така. Четете форума, четете уикито към него и питайте по-конкретно. Няма хора и организации които да ви помогнат. Ако имате желание ще си помогнете сами като четете и се информирате за изискванията и процедурите.


И още: Във всички форуми (вкл не-български) не се толерират хора които нищо не са прочели, а първо питат. Все едно да ида във форума на плувците и да напиша - момчета много искам да плувам на световно - кажете някакви хора и организации които биха ми помогнали.
Трудна работа, да не кажа – невъзможна. За да ви вземе някой на работа по начина по който се опитвате, той трябва да докаже че не може да намери хора за съответната работа в Канада и затова иска да наеме хора отвън. Не са много работодателите които биха се ангажирали с нещо подобно, при положение че могат без проблем да си намерят работници в Канада.
В допълнение, имайте предвид че за да се работи като доктор в Канада приравняването отнема няколко години и хич не е лесно. Доколкото знам работа за шофьори има, но за целта трябва и канадска шофьорска книжка, която от чужбина също няма как да се изкара.
Съвета който бих ви дал е да изчакате до началото на 2015-та, когато се очаква да има съществени промени в имиграционните процедури, възможно е по новите правила да имате по-добър шанс. Не сте споменали как сте с английският, можете да си уплътните времето с подготовката на някои документи, както и евентуално с ученето на език. Пак ще го кажа – по начина по който се опитвате, за съжаление едва ли ще стане, така че не си губете времето и търсете варианти да минете по някоя от имиграционните процедури.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Търсим работодатели

Мнение от valioiko »

Вижте това:

Truck drivers Canada

Потърсете и в Google. Имаше някаква fast-track процедура за шофюри, ама незная дали още я има.

Ако не говорите език добре, нищо няма да стане - това трябва да ви е ясно.
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Търсим работодатели

Мнение от miteto »

valioiko написа:Вижте това:

Truck drivers Canada

Потърсете и в Google. Имаше някаква fast-track процедура за шофюри, ама незная дали още я има.

Ако не говорите език добре, нищо няма да стане - това трябва да ви е ясно.
Ако не се лъжа, Fast Track процедурата отдавна е спряна (за всичките професии, не само за шофьорите).
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Търсим работодатели

Мнение от valioiko »

И аз имах такива съмения. Нали се надигнаха нещо по едно време.
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Публикувай отговор