Търся бг работодател с LMO

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Petko Kyosev
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2014 1:31 pm

Търся бг работодател с LMO

Мнение от Petko Kyosev »

Здравейте,казвам се Петко,на 22 год. и съм от гр.Бургас.Имам завършено средно специално образувание: Пгт "Проф д-р Асен Златаров " гр.Бургас спец. "Готвач".От няколко месеца опитвам да си намеря работа, но безуспешно.Работил съм като пом.сладкар,шофьор самолето обслужваща техника.Имам категория В,правоспособност за работа с електрокари и мотокари в предприятия.Търся бг работодател с LMO в Торонто.
Поздрави от България !
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Търся бг работодател с LMO

Мнение от Koko »

Petko Kyosev написа:Здравейте,казвам се Петко,на 22 год. и съм от гр.Бургас.Имам завършено средно специално образувание: Пгт "Проф д-р Асен Златаров " гр.Бургас спец. "Готвач".От няколко месеца опитвам да си намеря работа, но безуспешно.Работил съм като пом.сладкар,шофьор самолето обслужваща техника.Имам категория В,правоспособност за работа с електрокари и мотокари в предприятия.Търся бг работодател с LMO в Торонто.
Поздрави от България !
Здравей Петко, за съжаление вероятността да намериш работодател готов да те изтегли от България към Канада по този начин е много малка. Това което мога да посъветвам е да проучиш по-внимателно тази програма за имиграция в Канада, според мен ако отговаряш на изискванията по нея, може би това е най-добрият ти шанс да стигнеш до Канада.
Също така, не си уточнил как си със знанията на английски, а без език няма да стане, както евентуално да минеш първо имиграционната процедура, а след това и да се установиш успешно в Канада.

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ations.asp"
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Търся бг работодател с LMO

Мнение от tonny »

Не съм запознат с тази процедура, но на пръв поглед от линка нещата за него не изглеждат добре:
6322 Cooks – Capped: We are no longer accepting applications for this occupation.
Публикувай отговор