FSWP - 2014г.

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от chegevara »

започна ли сме с надежда да попълваме документите и за това малко сме извън форума
пък и никой нищо не казва
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от dzverum »

Leda, така се слага страница, само не пиши на ръка какво е, изпринтирай си заглавието, че е допълнителна страница към еди коя си форма/документ.
За черните химикалки знаете предполагам?
F*ck Google, ask me!
spaneva
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 5:56 am

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от spaneva »

dzverum, какво за черните химикалки?
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от dzverum »

Ако се налага да се пише нещо се пише с черна химикалка, подписите също.
F*ck Google, ask me!
kadima
Мнения: 61
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 4:53 pm

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от kadima »

Сигурно малко глупав въпрос, но само с кредитна карта ли може да се плати на WES, аз като нямам такава въобще не ми е ясно как да си платя.
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от dzverum »

С чек, във френската част на форума има теми за това от коя точно банка е най-добре да се издаде и колко струва услугата. Виж в търсачката.
F*ck Google, ask me!
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от Leda78 »

Какво имаш предвид под "заглавието го изпринти" - няма как да се изпринти тъй като това е pdf и не може да го напиша на компа отгоре на страницата.... затова съм го написала на ръка... със синя хмикалка освен това

Това пък за черните химикалки откъде го прочете??? Убедена съм, че не съм го чела никъде в инстръкшън гайда, нито в чеклиста... Аз всичко съм подписала със синьо...Вярно, че на IELTS искат да пишеш с черна химикална, но това не означава, че навсякъде е така... Абе, да не говоря много, че да не ме застреляш сега с някой цитат, който съм пропуснала... :tmi: Ама дано не, защото това означава наново да принтя всичко, тъй като всичко ми е готово, остава ми само да пристигне ECA-то уж до края седмицата и IELTS в края на седмицата...
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от Leda78 »

If your answer to a question will not fit in the space on a printed form, write your full answer on a separate sheet of paper. When doing so, you must note (on the paper) the exact form you are using and the letter or number of the question you are answering.
If you would like to provide more information, such as details of your circumstances, please provide it on a separate sheet of paper.
Ето това са отговорили за такива като мене, дето не им стига мястото - само не мога да разбера дали очакват да изпринтя бяла страница с отгоре разяснения към коя форма е, пък към кой въпрос е... Май ми се струва по-добра идея да е както го направих - още един път принтя въпросната страница, отгоре на страницата написвам с химикалка име, на кой въпрос добавям инфо и че е additional page. Питах и във Квебекския форум, че и те имат такива документи като нашите и получих отговор от една девойка, че и тя е направила същото и към момента има получено акюзе и нищо не са питали по въпроса...

На ключова дума "black", обаче, нищо не излиза в нито един документ, т.е. изрично никъде не е казано да се попълва с black...
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от tonny »

Leda78 написа:тъй като всичко ми е готово, остава ми само да пристигне ECA-то уж до края седмицата и IELTS в края на седмицата...
А билета кога. :D
Ти направо да почваш да търсиш квартира там. :rock:
За това черно не ми се рови да гледам, но ако ще търсиш за ключови думи може да пробваш и с ink или друга дума за мастило. :)
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от Leda78 »

Билетът - след 7-8 месеца живот и здраве :D

ти се бъзикаш, Тони, ама като дойде време за билета, ще видиш какъв спек ще настане... много искаме да заминем всичките, но тогава ще се види стиска ли ни ... не е лесно да зарежеш целия си живот до момента, колкото и да е вълнуващо да започнеш да го градиш наново в нормални условия и среда. ... :?:

по ключова дума ink също нищо ни излиза. Ще питам във френския форум.
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от tonny »

Ох, и това съм мислил въпреки, че не би трябвало да смея да го мисля, тъй като ми липсва основен документ. Все пак наистина няма да е лесно да раздадеш/продадеш всичките си вещи/техника събирани с годините. Толкова много неща ми се иска да си взема, но...няма как да стане. :D
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от dzverum »

IMM5406E за черното мастило. Технически сигурно се минава и със синя, но понеже целият пакет се сканира е по-добре да е с черна.
За добавянето на страници, може да си направиш таблица в word, да си я попълниш и отгоре да си напишеш към кой документ, коя точка е. Не е казано изрично, че трябва да принтиратш конкретната страница от пдф и да пишеш на ръка, че се отнася за еди коя си точка. Пусни го както решиш, важното е да съдържа информацията...
F*ck Google, ask me!
nelkyl
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 8:13 am

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от nelkyl »

Leda78 написа:Билетът - след 7-8 месеца живот и здраве :D

ти се бъзикаш, Тони, ама като дойде време за билета, ще видиш какъв спек ще настане... много искаме да заминем всичките, но тогава ще се види стиска ли ни ... не е лесно да зарежеш целия си живот до момента, колкото и да е вълнуващо да започнеш да го градиш наново в нормални условия и среда. ... :?:

по ключова дума ink също нищо ни излиза. Ще питам във френския форум.

С черно мастило всичко което е на ръка. Не взимайте рискове
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от chegevara »

то освен подписа и евентуално датата друго май не се пише с химикал или има и други неща?
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: FSWP - 2014г.

Мнение от Leda78 »

Аз явно ще принтя всичките последни страници наново :@ сигурно ще мине и със сини химикалки, ама да не предизвикваме съдбата - не ми пречи да се подпиша и с черна химикалка. Това с белия лист с описанието също ще го направя, защото явно искат на едно място да има "full" answer. Така или иначе чакам ECA от WES, а там все още се водя със статус "review in process"... ще си намирам занимавки.

Между другото пожелавам на всички, които чакат резултат от ielts утре, минимум 6 и изобща колкото им трябва на всички модули! :y:
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
Публикувай отговор