Тръпнещи в очакване на новата процедура

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Leda78 »

Досега областта на образование нямаше значение - само степента на образование дава различни точки. Стажът е важен да е по въпросната професия, която е в списъка.
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от dzverum »

Естествено, ако имаш бакалавър и го акредитираш в wes. Изкараш сериозен ielts и ти стигнат точките с тези 2 години стаж си в играта. Канадеца не вярва на дипломи, той вярва на практическите ти умения и на писмото с референции.
F*ck Google, ask me!
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Leda78 »

Plan_B написа:Сега се замислих, че датата която всички чакаме (26.04) е всъщност събота. Страннен ден за обявяване на такова важно нещо ...
Ами явно техния вариант на Държавен вестник излиза в събота... Сега го прочетох - няма нищо ново - това е просто официалното обявяване. Явно, докато не излезе в Canada Gazette не се води официално обявено.

http://www.gazette.gc.ca/rp-pr/p1/2014/ ... -14817.pdf"
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
Plan_B
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:33 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Plan_B »

да, най-важното - таксите са си същите :)
warlion
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 5:03 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от warlion »

здравейте
първо искам да се извиня ако поста ми не е за тази тема но след дълго ровене не намерих по подходяща тема във форума да попитам
т.е. не е един въпрос но както и да е
1. Technical school on Architecture, geodesy and construction “Vasil Levski -това е средното образование на съпругата ми по което има стаж 8 години
Senior expert “Structure of the territory and ecology”
Administrative-technical service of citizens in the field of construction and real estates
това работи
не съм сигурен дали тази и професия отговаря на някои от "списъка"
2.вторият ми въпрос е
ако завърши Computer programmers and interactive media developers (2174) може да го изкара за 3 семестъра понеже има вече магистърска степен дали това че е достатъчно да събере необходимия брой точки и да се промъкнем :)
предварително благодаря
DanyMir
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2014 5:17 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от DanyMir »

Привет и от мен.Не мога да си ориентирам съвсем, затова искам да попитам следното:
Инж.Магистър Автоматика и Инж.Магистър КСТ(компютърни системи и технологии) могат ли да се впишат в някой от посочените NOC-ве.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от roumensp »

DanyMir написа:Привет и от мен.Не мога да си ориентирам съвсем, затова искам да попитам следното:
Инж.Магистър Автоматика и Инж.Магистър КСТ(компютърни системи и технологии) могат ли да се впишат в някой от посочените NOC-ве.
2133 - Electrical and electronics engineers.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от tonny »

roumensp написа:
DanyMir написа:Привет и от мен.Не мога да си ориентирам съвсем, затова искам да попитам следното:
Инж.Магистър Автоматика и Инж.Магистър КСТ(компютърни системи и технологии) могат ли да се впишат в някой от посочените NOC-ве.
2133 - Electrical and electronics engineers.
Тези специалности може да ти дадат 23 точки за магистър, все пак зависи от оценяващата организация. NOC-а е във връзка със заеманите длъжности и годините опит. Ако имаш опит в области от посочените длъжности ще имаш шанс, казвам шанс, защото вече КСТ е кажи речи заето. Ето малко четиво и успех:
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ations.asp"
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... actors.asp"
http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC ... lcome.aspx"
DanyMir
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2014 5:17 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от DanyMir »

Благодаря за отговорите!!!
MurAhm
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Юли 05, 2014 8:29 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от MurAhm »

Някакви идеи какво трябва да се прати за Proof of Admission?
Публикувай отговор