Тръпнещи в очакване на новата процедура

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Leda78 »

Да, видях, че не си доволен, но това не ми пречи да ти стискам палци - понякога резултатите могат да ни изненадат и положително.

Ама от поста ти стигам до извода, че устния е бил на единия ден, а писмения на другия, така ли? Аз се надявах да са в един ден или да мога да се явя на устния в София, че ако се наложи ходене в провинцията - два дни са ми много ...
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от tonny »

Винаги всички модули са били в един град, не знам преди как е било, но всичките ми явявания са били в същия град.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от ivalin »

Leda78 написа:
tonny написа:Винаги всички модули са били в един град, не знам преди как е било, но всичките ми явявания са били в същия град.
че ако се наложи ходене в провинцията - два дни са ми много ...
Преди беше само в София. А те в првинцията не се хранят със софиянци. И респективно не скачат от радост чак до небето, като се налага да ходят до София. :geek:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Leda78 »

Не ме разбирайте погрешно - не съм от кореняк софиянците, които не искат крачето им да стъпи в провинцията, просто имам бебче и кърмя все още и два дни мое отсъствие на бебето ще му дойдат много :rofl:

Но явно, ако се явявам в друг град, трябва да мислим за семейно пътуване...
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
novac
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 02, 2014 7:25 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от novac »

:doh: За съжаление и 2134 също е отпаднал :doh:
novac
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 02, 2014 7:25 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от novac »

Има ли някой, който е ползвал услугите на агенция при подаване на документи, въпреки че в моя случай болбата вече е безмислена
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от ivalin »

Leda78 написа:Но явно, ако се явявам в друг град, трябва да мислим за семейно пътуване...
Извинявай Leda78, ако поста ми е прозвучал малко грубо, но не харесвам епитета провинция, защото такива в България няма и никога не е имало. Не е етично когато някой изтъкват, ама ние сме столичани, все едно както ние да казваме, ама ние сме старостоличани и т.н.... Ако си решила все пак да се явяваш във Велико Търново с каквото можем ще помагаме... Можеш да ми пишеш на лични.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от tonny »

:)
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от chegevara »

leda искам да ти кажа ,че в който град се запишеш там си изкарваш изпита независимо от къде си.
отивай по най бързия начин да се запишеш
7 юни - дата на изпит Academic и General Training 29 април - срок за записване 3 юни
това е за софия.
в другите градове вече няма (летния сезон) после септември октомври има по градовете.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от tonny »

Е как да няма бе на 10 юли има във Варна, аз за там се тъкмя. :D
Че е прав, щом си от софия няма какво да гледаш други градове имаш 4 дена до краиния срок за изпита на 7 юни. Записваи мъжа и да се мята над учебниците.
Plan_B
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:33 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Plan_B »

Сега се замислих, че датата която всички чакаме (26.04) е всъщност събота. Страннен ден за обявяване на такова важно нещо ...
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от chegevara »

И вече офицялно http://news.gc.ca/web/article-en.do?nid=841339"
успех на всички
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от dzverum »

Да, официално е от 3 дни и линка го има на предишната страница.
F*ck Google, ask me!
Leda78
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 12:40 pm

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Leda78 »

ivalin написа: Извинявай Leda78....
Не се притеснявай -аз също мразя думата "провинция" - прав си, че има едно пренебрежително звучене, с което изобщо не съм съгласна и не съм го целяла, но не намерих друга дума, с която да обобщя всички градове освен София. Благодаря за предложението, но успях да се запиша за София, така че за радост на бебето, че и моя - няма да ми се налага пътуване. :handshake:

Тони, тая година са много ларш с професиите и моята е вътре :clap: - та докато мъжът не накани да учи, ще се пробвам аз първо. Стискайте палци :y:

Novac, 2134 Chemical engineers го няма, но сигурен ли си, че работата, която си работил, не може да се вкара в друг NOC? Не познавам някой, който е ползвал фирма, но дори да наемеш такава, не виждам какво толкова ще те облекчат, при положение, че ти си вадиш всички документи лично, защото просто няма как... Най-много да ти сложат парички отгоре, за да ти ги съберат в папка и да ги дадат на нотариус и преводаческа агенция... Виж първо дали можеш да се вместиш някъде със стаж, след това дали можеш да издържиш IELTS с 6 по всички модули и после ще помагаме, ако се класираш...

Между другото, вече успявам да отворя сайта. Благодаря на Чегевара и на всичко останали, които поствахте новини, докато бях без достъп до сайта... Странна работа беше че не можех да вляза в сайта... :?: така и не можах да си го обясня... Важното е че приключи.
Miracles start to happen when you give as much energy to your dreams as you do to your fears
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Тръпнещи в очакване на новата процедура

Мнение от Mielle »

Да поитам само относно новите професии ако имаш стаж от 2+ години по посочена професия,която е в новият списък+референции и диплома в съвсем различна област дали би ни огряло?
Понеже срещнах противоречива информация.
Публикувай отговор