Помощ за всички кандидати

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Помощ за всички кандидати

Мнение от chegevara »

Уважаеми съфоромници искате ли да направим с общи усилия една тема с обяснения,документи за кандидатстване,стъпка по стъпка с преводи и линкове за кандидат емигранти за федералната част по новата точкова система от 2013г.?
Благодаря.
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Помощ за всички кандидати

Мнение от demococcus »

Аз искам :) Пиши ме първи помощник :y:

Във уики-то има започнат раздел за федералната, но информацията е крайно непълна и остаряла.
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Re: Помощ за всички кандидати

Мнение от chegevara »

1/2 от работата е направена но тъй като има много линкове и таблици и съм го правил с превод като го кача в форума става дъндания.
чакам администратора да откликне на молбата ми за да можем да го добавим във форума с лика който съм го изработил.
drago_bs
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 2:29 pm
Местоположение: Бургас/София

Re: Помощ за всички кандидати

Мнение от drago_bs »

Има ли развитие по въпроса, че ми е интересно, а и скоро може да ми влезе в употреба тази тема. :)
Аватар
chegevara
Мнения: 191
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 4:25 am

Re: Помощ за всички кандидати

Мнение от chegevara »

админа когато се освободи малко ще се опита да качи файла във форума,че като го копирам във форума става дъндания .
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Помощ за всички кандидати

Мнение от demococcus »

Тоест нещо като уеб-страница с линкове ли ще представлява? Или взаимосвързани статии във форума?

Аз се опитвам да окуражавам ползването на вики-то, защото там инфото може да се качва и актуализира без процесът да е изцяло зависим от свободното време на админа :) А нужди от актуализиране възникват... неприятно бързо в наше време.
Публикувай отговор