IELTS. Кой и кога ще се явява?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Tsetso84
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Окт 02, 2013 6:44 am

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Tsetso84 »

spaneva , не че няма, а че не ги отваря, например ти как си отвори 1, 4 и 5 ? че или аз съм зле или нещо не е в ред с тези файлове при мен..... ако ви е възможно да ми напишете темите от тези варианти ще ми е от полза :) благодаря и успешно четене ;)
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Feel_free »

Tsetso84 написа:spaneva , не че няма, а че не ги отваря, например ти как си отвори 1, 4 и 5 ? че или аз съм зле или нещо не е в ред с тези файлове при мен..... ако ви е възможно да ми напишете темите от тези варианти ще ми е от полза :) благодаря и успешно четене ;)
Здравей,
от тук https://www.wetransfer.com/downloads/04 ... 557/919a70" може да си свалиш малко тестове от Cambridge 6 - и 4те компонента.
Валидни са до 14/02/2014.
Качила съм и малко полезни граматики, като тази на Мърфи е незаменима просто.
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от tonny »

Feel_free, полезно инфо, а генералите на 6-цата имаш ли. Никъде не мога да ги намеря без пари или вирус...
spaneva
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 5:56 am

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от spaneva »

Цецо, файловете са с парола, която е написана на същото място, където е и линка за сваляне. Паролата я иска или при самото сваляне или при разархивирането. Врътката е, че паролата трябва да я напишеш ръчно, като я копи-пейстнеш не работи.

B допълнение, Тони, това на предната страница за дженерала на 6-цата е вярно. Това са темите. за справка тук: http://books.google.bg/books?id=w3xobS- ... ng&f=false
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от tonny »

spaneva, сега разбирам че може би съм забравил да напиша, че търся ридинга на 6-ти тест за генерала. :oops:
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Feel_free »

tonny написа:Feel_free, полезно инфо, а генералите на 6-цата имаш ли. Никъде не мога да ги намеря без пари или вирус...
tonny, ти погледна ли изобщо какво има във файловете :-)
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от tonny »

Да погледнах, няма да говоря празни приказки. Просто преди малко установих, че през цялото време като съм питал за 6 тест не съм писал че търся ридинга.
Тая книжка я имам с далеч по хубаво качество, но свършва след академик-а.
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Feel_free »

tonny написа:Да погледнах, няма да говоря празни приказки. Просто преди малко установих, че през цялото време като съм питал за 6 тест не съм писал че търся ридинга.
Тая книжка я имам с далеч по хубаво качество, но свършва след академик-а.
Ами питаше за 6цата на IELTS, качих и тези 4 теста на Ielts (Cambridge ielts 6_test1, 2, 3 & 4 ) с 4те компонента в тях, включително и reading-а. spaneva е направила същото, само че е качила 1 тест от ielts 6 (до колкото виждам от линка http://books.google.bg/books?id=w3xobS- ... ng&f=false" ).

Не знам как така тъсиш само reading частта след като тя е чат от целия тест? АКо искаш да ти я копирам и пратя само нея ? :D
Най-малкото човек като си направи труда да ти качи нещо полезно, може да благодариш и да се уточниш както точно търсиш. Тъй като гледам бая народ се занимава с тебе, пратил ти е това, което търсиш, ама ти явно не знаеШ как и къде да го видиш.
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от tonny »

АУЧ...
Значи само spaneva си е направила труда да ми отговори не знам кого занимавам, като цяло се опитвах да помогна преди това на Tsetso84.
Като се мислиш за забавна и иронията ти е сила да те попитам тогава в духа на иронията.
Правиш ли разлика между АКАДЕМИК и ГЕНЕРАЛ?
Ето ти и жокер за отговора, темата е за федерална процедура.

И не ме изкарвай неблагодарник, защото винаги съм благодарил на човек, които ми е помогнал, дори и косвено.
Аватар
Feel_free
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 2:27 pm

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Feel_free »

tonny написа:АУЧ...
Значи само spaneva си е направила труда да ми отговори не знам кого занимавам, като цяло се опитвах да помогна преди това на Tsetso84.
Като се мислиш за забавна и иронията ти е сила да те попитам тогава в духа на иронията.
Правиш ли разлика между АКАДЕМИК и ГЕНЕРАЛ?
Ето ти и жокер за отговора, темата е за федерална процедура.

И не ме изкарвай неблагодарник, защото винаги съм благодарил на човек, които ми е помогнал, дори и косвено.
Tonny, правя огромна разлика между 2та изпита. Най-малкото съм минала General, а това, че по професия пак съм завършила и английски, е друга тема. Доста добре познавам не само Ielts, но и други изпитни формати.
Извинявай, ако съм те настъпала по самочувствието, но наистина се опитвам да помогна - поне е в моята област и знам, че мога.
Яд ме е ,че някой си прави труда да рови, качва и търси и колкото и руса да ти изгеждам сега- аз пак не мога да те разбера кое точно търсиш от Camebridge 6 :lol:

Мога да те зарина с тестове, ама кажи какво точно ти трябва - в част от 6цата, която пратих, има 4 теста, сред които и General. За да се увериш - може да видиш цялата книжка http://www.scribd.com/doc/83147790/Camb ... th-Answers"
Наистина не разбирам кое точно от частта reading търсиш?
Ако от съдържанието имаш предвид това на страница 101 и 114 =>пак в същия линк може да ги видиш и да ги свалиш http://www.scribd.com/doc/83147790/Camb ... th-Answers" .

Ако изпитваш затруднения със свалянето, кажи да ти ги пратя.
====
"Les faibles ont des problèmes. Les forts ont des solutions". Louis Pauwels
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от tonny »

Добре значи очевидно проблема не е в английския, а в българския, за да не можем да се разберем. :D
Явно съм сляп защото в това което свалих (зипчето) има 4-те теста които са академик левела и свършват точно на 100-ната страница.
Да търся точно тези страници от 101 до 127.
А този сайт, които си пратила го мразя защото искат пари. :D Поне аз не знам начин за безплатно сваляне.
Tsetso84
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Окт 02, 2013 6:44 am

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Tsetso84 »

колеги, благодаря за линковете и информацията, но въпреки това на мен не ми приема паролата, която отдаван се опитвам да въведа за 4, 5 и 1 част..... а знаете ли по колко грешки можем да правим, че аз като се пробвам с времето на вариантите от 8 например правя по 7-8 грешки и за около 50-55 мин се побирам...... какво мислите ? за спийкинг-а как се готвите ?
Tsetso84
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Окт 02, 2013 6:44 am

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от Tsetso84 »

Feel_free линка ми беше много полезен, благодаря :dance:
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от tonny »

И от мен едно мерси на Feel_free, намерих начин да сваля от оня сайт без да им плащам. :D

Tsetso84, бомба си само така. Кажи как ще си облечен да преписвам от тебе. :P
В Road to IELTS има 2 примерни теста, може да ги направиш и тях, има и 3-ти които е заключен. Ако искаш мога да ти го дам и него.
Направи целия free Road, доста е полезен според мен.
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: IELTS. Кой и кога ще се явява?

Мнение от никой »

Tsetso84 написа:...а знаете ли по колко грешки можем да правим, че аз като се пробвам с времето на вариантите от 8 например правя по 7-8 грешки и за около 50-55 мин се побирам...... какво мислите ? за спийкинг-а как се готвите ?
Може би това ще ти е от помощ да видиш с колко грешки къде стигаш
http://www.examenglish.com/IELTS/IELTS_ ... lator.html"
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Публикувай отговор